Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor a mentor kreativních profesionálů

Zobrazuji č. 2128 z celkem 28 doporučení prezentace Michael Petrus:
Michael bezvadně vystihl barevnost a hravost taneční soutěže, na kterou nám již počtvrté připravil plakáty. Spolupráce s ním je vždycky perfektní, je to profesionál každým coulem.

Martin Čabrada

vedoucí a choreograf taneční skupiny MARTY DANCE
www.martydance.cz
Konzultace probíhala v přátelském a vstřícném jednání. Získal jsem mnoho užitečných rad a informací jak postupovat při rozvoji mé kariéry i podnikání na volné noze. Při hodnocení mých dosavadních prací mi Michael dal i tipy, kde se zlepšit a na co se zaměřit. Celý rozhovor byl pro mě motivační a velmi přínosný.

Jan Mareš

malíř a ilustrátor
jan-mares.webnode.cz
Spolupráce s Michaelem byla perfektní. Dlouho jsem nezažila objektivní kritiku, dobré rady i pomoc v momentech, kdy jsem kolísala. Otevřený, pozitivní a motivující přístup. Měla jsem chuť k práci, snahu se zlepšit. Pro mne to byla jedna z nejlepších životních zkušeností, která mne opravdu přiměla k tomu na sobě dále pracovat. Doufám, že ještě někdy budu mít tu možnost pracovat pod jeho vedením.

Veronika Vondrová

ilustrátorka
Michael mi pomohl udělat první krok z profesní křižovatky, ke které mě život přivedl. Bylo velmi příjemné a přínosné se po velmi dlouhé době pobavit s člověkem z oboru, který si zodpověděl otázky, které já si teprve kladu. Michael na mě působil profesionálně a přitom sympaticky a přátelsky. Po hodinové konzultaci jsem ho požádal o čas navíc a po 2,5 hodinách jsem odházel s pocitem dobře investovaného času i peněz.

Milan Jedlička

UI & Graphic designer
www.jedlicka-design.eu
Po dvou letech na volné noze, neustálého tápání a hledaní informací z všemožných zdrojů jsem objevila možnost probrat své dotazy ohledně práce na volné noze s Michaelem. Dal mi za hodinu konzultace spoustu užitečných rad a postřehů přímo na míru, díky kterým mám elán do další práce a moje pracovní zaměření má nyní jasnější směr.

Kateřina Pechalová

3D grafička
pechalova.katka@gmail.com ~ 604 355 113
Michael pro nás připravil profesionálně vedený workshop s podstatnými informacemi pro studenty, podaný velmi atraktivní formou, která vtáhne studenty do problematiky komiksu. Přes velký počet účastníků oceňuji individuální a přátelský přístup ke každému ze studentů. Workshop měl výborně propracovaný obsah, každá chvíle byla plně využitá a přesto vše probíhalo v příjemném tempu.

Dana Urbánková

lektorka workshopů Animánie
Když máte více možností a úkolů, potřebujete si nutně udělat pořádek. Michaelův objektivní přístup a systematický náhled je velmi užitečná a přínosná služba a v neposlední řadě pomoc v momentě, kdy například nevíte kudy a jak dál. Od sebeprezentace až po proces tvorby a komunikaci vám Michael určitě poradí.

Martin Málek

ilustrátor, concept artist
Veronika Biskupová
Michael je nasáklý oborem, žije pro něj a žije v něm. Od takového člověka je super „nakazit se“. Je zážitek ho pozorovat v jeho světě. Chtěla jsem na kurzu se co nejvíc přiblížit komiksu a zjistit o čem jeho tvorba je. To mi kurz splnil na 500 %. Téma komiksu se tak pro mě stalo ještě atraktivnější a otevřelo mi mnohé dveře k prozkoumávání. Moje kreativita dostala pod nohy další cestu, do které se pustit nebo alespoň čerpat z ní a ochutnávat. Kurz bych rozhodně doporučila všem, které komiks alespoň trochu přitahuje a buduje v nich zvědavost. Všechny informace jsou skvěle vizuálně předávány, tak jde každý aspekt komiksu bezvadně pochopit. Moc mi dalo i zkusit si podle Michaelova scénáře kreslit storyboard a pak začít stránku skečovat.

Veronika Biskupová

ilustrátorka a grafická designérka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS