Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Bartáková

Michaela Bartáková

webdesignérka a grafička

Michaela Bartáková
Michaela Bartáková - logo

Profesionální tvorba moderních webových stránek a e-shopů, také DTP grafika, vypracování kompletní firemní identity a další služby:

  • tvorba webu / eshopu – moderní tvorba www stránek a e-shopů, od grafického návrhu, přes kódování a programování (PHP, MySQL, PostreSQL, Oracle), nasazení redakčního systému (WordPress), SEO optimalizace, spuštění a následnou správu webu včetně sledování a vyhodnocování návštěvnosti
  • mobilní řešení webových stránek – optimalizace (nového či stávajícího webu / eshopu) na všechny druhy zařízení (tablet, chytrý mobil, netbook)
  • správa webových stránek na CMS WordPress – kromě samotné tvorby webu také správa již vytvořených webových stránek na WordPressu
  • UX design – tvorba wireframe, analýza webových stránek, analýza uživatelského rozhraní
  • corporate identity – tvorba vizuální identity pro firmy, od tvorby loga a logotypu, přes webdesign, tiskoviny, hlavičkové papíry a vizitky, po polepy automobilů.
  • DTP grafika – 2D a 3D grafika, outdoor reklama, propagační materiály a tiskoviny (bannery, billboardy, letáky, plakáty, aj.)
  • marketing – nastavení optimální marketingové strategie pro stávající i začínající podnikatele

Založila jsem vlastní Grafické studio bARTvisions a mám výtečné reference, viz galerie níže. Magazín STARTING UP se mnou udělal rozhovor Grafická přikázání pro startupy.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Celá ČR a SR

Kategorie katalogu:

Galerie:

Tworba webu Konference PMTworba webu Dialiga.czTworba webu StrategyQuantTworba webu Motorest LípaTworba webu Psí hotel Ostrava
Zobrazit všech 89 náhledů této galerie >

Vybrané reference

Kontaktní informace

Michaela Bartáková
M. R. Štefánika 660
Choceň (Pardubický kraj)
565 01
Mobil:736 512 566
Email:michaela@bartvisions.cz
Web:www.bartvisions.cz
Facebook:Facebook grafickestudiobartvisions
Twitter:Twitter michaela_bart
:88668959 (plátce DPH)
DIČ:CZ8657214016

Doporučení z první ruky

Spolupráce s Michaelou byla skvělá. Nejenom, že mi vytvořila perfektní stránky k mému e-shopu, ale její práce je profesionální a velmi dobře a pečlivě odvedená. Veškeré změny, které jsem na webu požadovala, provedla velmi promptně. Navíc přidala spoustu vlastních tipů a doporučení, které mi jako začínajícímu on-line prodejci moc pomohly. Také mě mile překvapila svojí ochotou a vlastní iniciativou ověřit pro mne informace, které se týkaly mého podnikání a s přípravou webových stránek vůbec nesouvisely. Michaela je velmi přátelská a vyzařuje z ní pozitivní energie, takže mě práce s ní velmi bavila a mohu ji jen vřele doporučit.
Eva Paclíková
provozovatelka eshopu

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS