Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michaela Jelínková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michaela Jelínková — překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Michaela Jelínková:
Míšu znám mnoho let jako spolehlivou, pečlivou a svědomitou profesionálku. Angličtině se systematicky věnuje po celý svůj profesní život, svoji kvalifikaci neustále zvyšuje a udržuje si vysokou úroveň jazyka. Spolupracovaly jsme spolu na obsáhlém překladu příručky pro státní správu. Přestože byla časově vytížena, práce se chopila s vervou a včas a v pořádku text odevzdala. Moje pracovní i osobní zkušenosti s Míšou jsou 100%.

Mgr. Jaroslava Přerovská, MAE

www.prelingua.cz ~ prelingua@gmail.com ~ 604 896 829
Míša Jelínková pro nás překládala anglickou verzi webu a systému www.elmsservice.cz. Spolupráce byla výtečná, rychlá a spolehlivá. Veškeré překlady jsme dostali ve stanový čas, některé ještě v předtermínu a vše bylo velice profesionálně přeloženo. Těšíme se na další spolupráci :)

Mgr. Linda Mannelová

ELMS service s.r.o.
www.elmsservice.cz
Mohu jen doporučit. S Míšou spolupracuji již několik let, jedná se především o překlady z oblasti práva a techniky. Překlady jsou vždy kvalitní, termíny dodání dodrženy, její přístup je profesionální a vstřícný. S Míšou je radost pracovat. Jako na kolegyni se na ni mohu plně spolehnout.

Luďa Fialová

tlumočnice a soudní překladatelka anglického jazyka
ludafialova@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS