Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Vránová Matanelli

Michaela Vránová Matanelli

SEO konzultantka a linkbuilderka

Michaela Vránová Matanelli
Michaela Vránová Matanelli - logo

Míša Matanelli zvyšuje webům návštěvnost z přirozených výsledků hledání na Googlu a Seznamu. Míša je prvotřídní SEO konzultantka a specialistka na linkbuilding. Přivede k vám na web skutečné zákazníky.

Připravuje SEO audity, analýzy klíčových frází, analýzy odkazových profilů, technické SEO analýzy a strategie pro získávání zpětných odkazů.

Je šťastná, že si vzala za muže UX designéra a copywritera Adama Vránu. Díky němu dohlédne dále, než je její odborná SEO specializace. Adam zlepšuje použitelnost webů a tím zjednodušuje cestu návštěvníků do cíle. Adama a jeho práci najdete také Na volné noze. Míša a Adam pracují pod značkou LadyVirtual.

SEO + UX = obchodně úspěšný web

Na většině projektů pracují Míša (SEO) s Adamem (UX) společně. Míša připravuje analýzu klíčových frází pro návrh informační architektury či získávání zpětných odkazů. Adam pak podklady od Míši zohledňuje v návrzích struktury a ve wireframech. Znamená to, že UX designér je neustále pod dohledem SEO specialisty. Výsledkem jsou obvykle přehlednější weby s vyššími zisky s plynule rostoucí organickou návštěvností z vyhledávačů.

Adam s Míšou mají přes 10 let zkušeností. Při práci používají selský rozum a odvádí poctivou práci. O svých zkušenostech píší profesní blog.

Hodinová sazba: 1.400 Kč + DPH

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Online marketing a pozvolný redesign e-shopu s LED světlyNávrh e-shopu s náhradními lampami do projektorů, dlouhodobé SEO a linkbuildingAnalýza klíčových frází a návrh struktury pro restauraci GamberoRosso, copywriting pro magazínCBREProperties – analýza klíčových frází, návrh struktury pro vyhledávače kancelářských nemovitostíAnalýza klíčových frází a návrh struktury pro web SBS Partners

Poslední reference Míši a Adama

 • SuperZOO.cz – analýza klíčových frází pro návrh struktury webu. Zvyšování organické návštěvnosti e-shopu pro milovníky zvířat (SEO konzultace, linkbuilding).
 • Eshop.ledsolution.cz – vylepšování e-shopu s LED osvětlením se specializací na průmyslové a veřejné prostory (UX a SEO konzultace, wireframe, copywriting, linkbuilding).
 • Delibarry.com – zvyšování organické návštěvnosti a koordinace tvorby obsahu pro expresní spediční službu, která doručuje balíky do celého světa (SEO konzultace, linkbuilding).
 • GamberoRosso.menu – návrh nového webu zdravé italské restaurace v centru Prahy a zvyšování organické návštěvnosti z vyhledávačů (UX a SEO konzultace, wireframe, copywriting, obsahová strategie, linkbuilding).
 • CBRE – zvyšování organické návštěvnosti specializovaného vyhledávače kancelářských nemovitostí (SEO konzultace, linkbuilding, copywriting).
 • Projektory-lampy.cz – návrh webu podle výsledků uživatelského testování Honzy Kvasničky a současně zvyšování přirozené návštěvnosti pro specializovaný e-shop s lampami do projektorů (UX a SEO konzultace, wireframe, obsahová strategie a tvorba obsahu, linkbuilding).
 • BVstudio.eu – pomoc s redesignem nového webu pro designérské studio, které navrhuje atypické luxusní interiéry pro náročnou klientelu (UX a SEO konzultace, editorská činnost).
 • Artweby.cz – postupné vylepšování prezentace webdesignérské firmy (UX a SEO konzultace, wireframe, linkbuilding, tvorba obsahu).
 • Domus-global.cz – návrh webu pro prodejce zahraničních nemovitostí (UX a SEO konzultace, wireframe).
 • Sbspartners.cz – návrh nového webu pro pražskou advokátní kancelář (UX a SEO konzultace).

Absolvovaná odborná školení

 • Školení optimalizace pro vyhledávače a školení zpětných odkazů – školitel Marek Prokop
 • Workshop SEO pro pokročilé – školitel Marek Prokop
 • Web copywriting – školitel Jan Ambrož, Dobrý web
 • Vyhodnocování návštěvnosti webu v Google Analytics – školitel Pavel Jaška, Dobrý web
 • Tvorba WordPress šablon – školitel Tomáš Kocifaj
 • Google Analytics – školitel Honza Tichý
 • Workshop OpenRefine – školitel Filip Podstavec
 • Workshop analýzy klíčových slov – školitel Pavel Ungr

Kontaktní informace

Michaela Vránová Matanelli
Pod Homolkou 1706
Beroun (Středočeský kraj)
266 01
Mobil:774 508 788
Email:misa@ladyvirtual.cz
Web:www.ladyvirtual.cz
Facebook:Facebook ladyvirtualcz
Twitter:Twitter ladyvirtual
Účet:1276535019 / 0300 (ČSOB)
:76342280

Doporučení z první ruky

Pokud máte nápad a váháte, zda se pustit do podnikání a ze začátku nechcete vkládat velké finance, protože si nejste jisti, zda budete mít úspěch. Tak vám povím jedno, jděte do toho s Míšou! Míša umí výborné „malé“ weby, za které neutratíte bambiliony. Navíc Míša je múza, která vás při tvorbě svého podnikání bude inspirovat dál díky svým otázkám, které nutí k zamyšlení. Už je to nějaký čas, kdy jsme spolu s Míšou spolupracovaly poprvé a ráda se k ní vracím pro další služby, protože jsem moc spokojená a podnikání se daří. Míša má nápad, styl, pracovní morálku a hlavně nakopne vaše podnikání správným směrem. PS: Neváhejte a jděte do toho s Míšou :)
Vanda Schreierová
instruktorka plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS