Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Haltuf > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Haltuf — vývojář webových aplikací, specialista na WordPress a PPC

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Michal Haltuf:
S Michalem jsem spolupracoval na projektu, kde byl v roli projektového manažera. Díky jeho práci se podařilo projekt realizovat dle harmonogramu a bez komplikací. Správně vydefinované zadání, jasná a srozumitelná komunikace, schopnost vymyslet řešení, schopnost nenásilně hlídat termíny a velký přesah v odbornosti nám umožnily si práci na projektu užít. Děkuji.

Martin Henych

www.aw-dev.cz ~ martin@aw-dev.cz
S Michalem spolupracuji již celou řadu let, jelikož po konzultaci s ním jsem vždy schopen posunout mé projekty tím správným směrem. Vděčím za to především jeho odborné znalosti v oblasti financí a ICT zároveň, v kombinaci s neoblomným logickým a analytickým myšlením.

Ing. Petr Mlejnek

marketingový specialista
www.cena-vykon.cz ~ info@cena-vykon.cz ~ 704 797 719
Pan inženýr Haltuf je skutečný profesionál. Pomohl mi vyřešit problém se zakoupenou šablonou. Zároveň dodržuje jasně stanovený časový harmonogram, což u lidí z IT není tak běžné. V neposlední řadě jsem dostal podrobný přehled odpracovaných hodin s přesností na minuty, takže jsem zaplatil pouze skutečnou práci. Mohu jen doporučit.

Lukáš Frýd

Ekofun.cz
Michala Haltufa jsem oslovil v době, kdy na našem projektu www.dovolenavAlpach.com neodváděl původní programátor práci dle našich představ. Již za krátkou dobu jsme viděli, že tato změna byla velmi dobrá volba. Neznám žádného jiného programátora, který by dodržoval termíny a v mnoha případech měl úkoly hotové ještě před smluveným datem. Další důležitou vlastností pana Haltufa, které si velmi vážím, je skutečnost, že nepřemýšlí jen v jedničkách a nulách, ale umí dát laikům v IT, jako jsem já, i zpětnou vazbu na pracovní zadání. Konzultuje smysluplnost zadání a doporučuje lepší a mnohdy efektivnější řešení s ohledem na návratnost investic vložených do projektu. Celkové shrnutí našich zkušeností s panem Michalem Haltufem: je spolehlivý, dodržuje domluvené termíny, přemýšlí nad zadáním a celým projektem v souvislostech, dává zpětnou vazbu na zadání úkolů s doporučením efektivnějšího řešení. Při dalších projektech se na Michala Haltufa jednoznačně znovu rád obrátím.

Václav Kirchner

marketingový poradce; zakladatel rozcestníku Dovolená v Alpách.com
www.dovolenavalpach.com ~ team@vitejte.at
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS