Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Kratochvíl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Kratochvíl — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Michal Kratochvíl:
Kvalita a spolehlivost – hlavní devizy pana Kratochvíla, které odvozuji z mnohaleté spolupráce z mého působiště v Německu i aktuálně při tvorbě vizuálního stylu jazykové školy Centrum jazyků v Plzni. Pana Kratochvíla mohu doporučit a osobně se těším na další spolupráci s ním.

Mgr. Václav Vrbík, MBA

www.centrumjazykuplzen.cz
Pan Kratochvíl vytvářel pro naši firmu CK Topinka návrh maskota – čertíka Topíka. Jeho přístup byl profesionální a nezatěžoval naši spolupráci pózami obvyklými u kreativně nadaných lidí. Vše probíhalo hladce, dobře a rychle – přitom jeho čertík Topík je opravdu pěkný. Pana Kratochvíla tedy můžu doporučit jako všestranného výtvarníka s odpovědným přístupem k zakázce.

Mgr. Václav Lustig

obchodní zastoupení CK Topinka, s.r.o.
Michal Kratochvíl vždy splnil všechna zadání a termíny k naší plné spokojenosti. Velmi si vážíme naší dlouhodobé spolupráce a budeme v ní pokračovat.

Hans Eibauer

ředitel Centra Bavaria Bohemia
www.bbkult.net
Michal mi pomohl s vytvořením návrhu pro poster eventu našeho klubu Prague Speakers. To, co jinému grafikovi trvalo týden a de facto práci ani nikdy neodevzdal, Michal zvládl zhruba za dvě hodiny. Výsledek? Skvělý poster s vtipnou myšlenkou, který splnil všechny mé požadavky. Jednoznačně doporučuji a budu s ním spolupracovat i nadále.

Jana D.

www.praguespeakers.org
Michal mne vždy překvapí ochotnou spoluprací. Výsledkem bývá produkt, který často překonává očekávání. Nemůžu jinak než doporučit!

Ondřej Martínek

CEE IT Administrator, DHI a.s.
Michal pro mě a moji snoubenku připravoval svatební oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu a jmenovky na slavnostní tabuli. Byli jsme s jeho prací velmi spokojeni. Já jsem ocenil především jeho profesionální přístup, vstřícnost při komunikaci, vyhotovení zakázky v krátkém čase a praktické rady ohledně volby vhodných materiálů pro výsledný tisk. Snoubenku pak nejvíce potěšil konečný vzhled a vysoká kvalita zpracování. Oba můžeme Michala jen doporučit, jeho práce je na velmi vysoké úrovni.

Michal Vahala

Michala jsem našel přes jeden z mých kontaktů a začal jsem s ním pracovat na přípravě mého svatebního oznámení/pozvánky. Pracovat s Michalem je absolutní potěšení už od samého počátku! Rychle pochopil naše nápady, brzy vytvořil první skicu a celý náš záměr pozvedl o úroveň výš. Navíc skvěle komunikuje a bleskově odpovídá na emaily. Všechny naše požadavky na změny přijal pozitivně a zapracoval je do finálního návrhu. Michalovy služby rozhodně doporučuji. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Amin Amirali

IT konzultant
amin.amirali@gmail.com
Skvěle odvedená práce, která 100% splnila naše představy a zadání. Navíc naprostá spolehlivost a profesionalita, rychlá komunikace a ochota.

Jakub Svoboda

Sport Towers Prague s.r.o.
www.sporttowers.cz
Kvalitní a rychlé služby, navíc za příznivé ceny. Mohu jen doporučit!

Petr Týbl

PR konektor
S pane Kratochvílem spolupracuji již několik let. Vytváří pro můj obchod grafiku na billboardy, reklamní letáky a další propagační materiály. Velice si vážím jeho ochoty, rychlosti, spolehlivosti a profesionality. Jakmile vylepíme billboard, který navrhne pan Kratochvíl, okamžitě vzroste návštěvnost našich stránek o několik set návštěvníků denně. S jistotou tedy můžu říct, že reklama navržená panem Kratochvílem funguje a proto ho můžu všem vřele doporučit.

Helena Smolová

podnikatelka
www.smolicek.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS