Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Kratochvíl > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Kratochvíl — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Michal Kratochvíl:
Spolupráci s panem Kratochvílem velmi doporučujeme. Je to opravdu kvalitní grafik s profesionálním přístupem a krátkými dodacími lhůtami. K práci přistupuje kreativně a velmi zodpovědně.

Olina Kudová

Domanský s.r.o.
Michal s námi spolupracuje na několika letácích a tiskových materiálech, jelikož umí i ilustrovat. Vypracoval také etiketu s ilustrací hradu. Pracuje rychle a kvalitně, připomínky vyřídil vždy obratem. Umí zpracovat i naše ne vždy jasná zadání a doptat se na všechny potřebné náležitosti, aby byla práce bezchybná. Jako grafika ho mohu vřele doporučit.

Hana Mullerová

Muzeum medoviny
www.muzeummedoviny.cz
Michala jsem oslovila kvůli svému firemnímu logu. To, co předchozí grafička jednoznačně nezvládla, dokázal Michal na jedničku. Je spolehlivý, ochotný, dokáže odhadnout potřeby klienta a snadno se s ním spolupracuje. Jednoznačně doporučuji.

Jana A.

Michala jsem oslovila k tvorbě svatebních oznámení s konkrétní představou o jejich vzhledu, kterou Michal splnil do posledního detailu a přišel ještě s řadou nápadů a praktických rad. Velice oceňuji nejen preciznost provedení, kde nebyl nejmenší problém při tisku, ale i rychlost zpracování zakázky a v neposlední řadě i výbornou, rychlou a příjemnou komunikaci. Celkově mohu jen a jen doporučit.

Nicole B.

Michal se ujal nelehkého úkolu vytvořit logo pro mou kloboučnickou značku. Moc se mi líbilo, že využil vlastní iniciativy, kreativity a hlavně trpělivosti. Moc dobře se mi s ním spolupracovalo. Velice doporučuji!

Petra K.

La Modista
www.lamodista.cz ~ 704 707 287
Pan Kratochvíl je velmi ochotný, mohu jen doporučit. Zpracoval nám rozjezd celé reklamní části pro firmu, která podniká jako řetězec restaurací zaměřený na přípravu poctivých burgerů. Tato společnost již oslavila první rok existence a i díky dobré reklamě otevíráme další pobočku v Hradci Králové.

Zdeněk Kučera

majitel spolecnosti K&P Burger s.r.o.
kp.burger@seznam.cz ~ 737 199 667
Spolupráci s Michalem mohu jenom doporučit. Bezproblémová komunikace, na čem se domluvíte, to skutečně dostanete. Michal je velmi nadaný grafik, je zároveň nesmírně ochotný a snaživý.

Radoslav Schmidt

CEO ZYGOit.cz
www.zygoit.cz ~ radoslav.schmidt@zygoit.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS