Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Martoch — konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Ing. Michal Martoch:
Doporučuji! Zatím dva dny spolupráce s Michalem v naší firmě byly pro mne inspirací a silným zážitkem. Michal jakou Gallup kouč silných stránek dokázal pomoci mě i mým kolegům identifikovat své silné stránky a uvědomit si, jak jsme rozdílní a přitom všichni tak nadaní. Michal dokáže pomoci najít člověku jeho potenciál a nasměrovat jej k pozitivnímu přemýšlení o zvýšení svého výkonu přes věci, které ho baví. Už se těším na pokračování spolupráce.

Ondřej Koňařík

konzultant v REMAK a.s.
www.remak.eu ~ konarik.ondrej@gmail.com ~ 604 221 024
Pro naši společnost Easy Software bylo školení Michala Martocha „Jak rozvíjet svůj talent a silné stránky“ přínosné hlavně z hlediska týmové spolupráce – rozdělení práce, vzájemného porozumění i zjištění silných a slabých stránek našeho týmu. Věřím také, že bylo velmi přínosné i pro osobní rozvoj jednotlivých pracovníků. Děkuji.

Ing. Filip Morávek

generální ředitel Easy software
www.easysoftware.cz ~ filip.moravek@easysoftware.cz
Na Michala Martocha jsem narazil přes stránky www.pracenadalku.cz, přečetl jsem jeho knihu a velice se mi líbí jeho způsob prezentace a nabídka služeb. Jeho firmu využívám pro programování a IT služby našich internetových obchodů a je velikou inspirací pro zjednodušení práce a snížení nákladů na administrativu pomocí moderních internetových nástrojů, které nabízejí a sami používají. Spolupráci vřele doporučuji.

Roman Studený

specialista na zateplování fasád domů a bytů
www.zatepleni-fasad.eu ~ studeny.roman@zatepleni-fasad.eu ~ 776 188 359
Ing. Mira Vlach
S Michalem Martochem jsem spolupracoval v oblasti komunikace online hned několikrát: ať už šlo o drobné konzultace ohledně výběru dostupných nástrojů, přednášku na mnou organizovaném semináři nebo pořádání webinářů, které jsem vedl jako lektor. Velmi dobře proběhl i online meeting Společnosti pro projektové řízení, který technicky připravil a zajistil podporu. On i jeho kolegové byli vždy výborně připraveni a šlo o bezproblémovou a dobrou spolupráci. Plně věřím jeho odbornosti a pokud jde o online komunikaci, neváhám se na něho obrátit, když je potřeba.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Kontaktoval jsem Prácenadálku.cz ohledně vývoje software pro platby a celkovou správu svých klientů a chodu celé firmy. Nejvíce mě potěšil profesionální přístup a okamžité reakce pana Martocha a jeho programátora, který na tomto projektu pracoval, Marka Dedeciuse. S Markem jsme byli v kontaktu opravdu často. Jeho kladný přístup k jakýmkoliv mým požadavkům a znalosti v této oblasti vývoje software jsou opravdu vynikající. Podle mých zkušeností Prácenadálku.cz fungují pod heslem „nic není problém, poradíme si“. Děkuji za profesionální spolupráci.

Adam Wojnar

provozovatel portálů HuráDoAnglie.cz a HuráDoSvěta.cz
www.huradoanglie.cz ~ huradosveta@huradosveta.cz
Osmidílné školení formou webinářů na obsluhu Google Apps a základy e-learningu se ukázalo jako velmi praktické – nechybí přímá komunikace s přednášejícím a možnost záznamu školení dále zvyšuje časovou flexibilitu a užitečnost při výuce. Rovněž oceňuji vysokou fundovanost přednášejících (David Skála a Michal Martoch) a orientaci v nejnovějších trendech v e-learningu. V rámci projektů, které koordinují práci a vzdělávání několika týmů z různých částí ČR, je tento způsob výuky neocenitelný.

MUDr. Daniel Rajdl, PhD.

Univerzita Karlova – Lékařská fakulta v Plzni
www.lfp.cuni.cz
V dnešní době globalizované společnosti jsou webináře ideálním řešením pro setkávání a sdílení s kolegy, zákazníky apod. Na lektorovi – Michalu Martochovi – se mi při webináři líbil přirozený a lidský projev.

Jan Václav Kašpar

tréninkové centrum T-Mobile Czech Republic
www.t-mobile.cz
Uspořádáním webináře jsme se rozhodli rozšířit si možnosti, jak novou formou propagovat a nabízet naše programy. Je to vynikající způsob, jak uspořádat seminář nebo propagační akci se zachováním maximálního komfortu pro účastníky. Díky firmě Práce na dálku a jejímu profesionálnímu přístupu ze strany Michala Martocha se stalo pořádání webináře příjemnou záležitostí.

David Kubla

Národní informační středisko
www.npj.cz
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Poprvé jsem vyzkoušela přednášet přes internet. Zpočátku jsem měla trochu obavy, jak to půjde po technické stránce. Řešení je ale velmi intuitivní a jednoduché i pro nezkušené uživatele. Díky podpoře a pomoci Michala Martocha se moje pochybnosti rychle rozplynuly. Webináře mohu doporučit jako velmi efektivní školicí i marketingový nástroj.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii
Se spoluprací na webináři společně s portálem PráceNaDálku.cz jsem byl velmi spokojen. Měl jsem jednoznačný dojem, že panu Martochovi jde skutečně o zdar webináře a udělal pro to maximum. Cítím se povzbuzen jít do dalších podobných akcí.

Vlastimil Jaroš

partner společnosti Krauthammer Czech Republic, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS