Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu

Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu

Hledáte funkční cesty, které by výrazně zlepšily spolupráci ve vašem týmu? Chcete se naučit využívat silné stránky jednotlivých členů? Poradím vám, jak na to:

Odkaz: http://www.silnestranky.cz/vzdelavani/rozvoj-tymu-podle-talentu-a-silnych-stranek.aspx
Zobrazuji položku č. 27 z celkem 65 položek v této galerii:

Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu
« Předcházející Zadní stránka knihy a testu Strengthsfinder 2.0  (zobrazit v plné velikosti)Obal knihy a testu Strengths based leadership  (zobrazit v plné velikosti)Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace  (zobrazit v plné velikosti)Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

produkty Google
konzultant práce na dálku, specialista na talent management a komunitní bydlení — Poradenství v problematice práce a vzdělávání na dálku, talent managementu a komunitního bydlení (tzv. cohousing). Kvalitní reference a zkušenosti z nadnárodních firem, 1. organizátor veřejných webinářů v Česku, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@pracenadalku.cz ~ Web: www.pracenadalku.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS