Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace

Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace

Konference se zúčastnilo přes 130 účastníků. Byl jsem jedním z hlavních organizátorů konference. V přiloženém odkazu si můžete pustit příspěvky jednotlivých přednášejících:

Odkaz: http://www.pracenadalku.cz/konference
Zobrazuji položku č. 28 z celkem 65 položek v této galerii:

Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace
« Předcházející Obal knihy a testu Strengths based leadership  (zobrazit v plné velikosti)Zlepšení týmu prostřednictvím talent managementu  (zobrazit v plné velikosti)Vystoupení na konferenci Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace  (náhled aktuálně zobrazené položky)Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (zobrazit v plné velikosti)Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

produkty Google
konzultant práce na dálku, specialista na talent management a komunitní bydlení — Poradenství v problematice práce a vzdělávání na dálku, talent managementu a komunitního bydlení (tzv. cohousing). Kvalitní reference a zkušenosti z nadnárodních firem, 1. organizátor veřejných webinářů v Česku, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@pracenadalku.cz ~ Web: www.pracenadalku.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS