Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Martoch > Fotogalerie > Vystoupení na konferenci Svoboda Na Živo 2011

Vystoupení na konferenci Svoboda Na Živo 2011

Název příspěvku: Je nutné opouštět své kořeny, když chcete dělat práci, co vás baví? Kombinace bydlení v cohousingu a možnost práce z domova jednotlivých obyvatel umožňuje vytvořit ideální podmínky pro spokojený život celé rodiny.

Odkaz: 2011.svobodanazivo.cz
Zobrazuji položku č. 31 z celkem 65 položek v této galerii:

Vystoupení na konferenci Svoboda Na Živo 2011
« Předcházející Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (zobrazit v plné velikosti)Umíte skutečně řídit vzdálené pracovníky?  (zobrazit v plné velikosti)Vystoupení na konferenci Svoboda Na Živo 2011  (náhled aktuálně zobrazené položky)Konference Svoboda Na Živo 2011 - více než 300 účastníků  (zobrazit v plné velikosti)Detail místa vznikajícího cohousingu 9 Pramenů  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Martoch

Ing. Michal Martoch

produkty Google
konzultant práce na dálku, specialista na talent management a komunitní bydlení — Poradenství v problematice práce a vzdělávání na dálku, talent managementu a komunitního bydlení (tzv. cohousing). Kvalitní reference a zkušenosti z nadnárodních firem, 1. organizátor veřejných webinářů v Česku, rozsáhlá publikační a přednášková činnost.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 604 372 052 ~ Email: michal.martoch@pracenadalku.cz ~ Web: www.pracenadalku.cz
Místo: Starý Jičín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Michal Martoch Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS