Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Müller

Michal Müller

tvůrce videovizitek, videí a krátkých filmů

Michal Müller
Michal Müller - logo

Vaše jedinečnost! Vidím ji a chci ji ukázat na videu. Zároveň chci, aby to byla zábava a příjemný zážitek.

Rád tvořím videa a filmy o lidech a pro lidi. Vytvořím pro vás videoprezentaci od přípravy scénáře, produkce, natáčení až k výsledné postprodukci. V případě náročnějších projektů spolupracuji s ostatními profesionály v oboru.

Nabídnout snadno stravitelný a zároveň zábavný obsah je dnes klíčové. K tomu je kvalitní video jako stvořené. Vnímám ho jako úžasný marketingový nástroj, který působí na více smyslů člověka a tím předává najednou mnohem více informací. A k čemu vám takové profesionální video může posloužit?

  • Vaše firemní či osobní videovizitka uvítá návštěvníky na váš web a poskytne jim obecný přehled o výrobcích či službách a také prezentuje vaši jedinečnost.
  • Video inspiruje, vzdělává a posiluje vědomí o značce.
  • Reportáž přiblíží atmosféru z akce nebo jak to u vás chodí.
  • Ukáže vaše služby přímo v akci a představí nejprodávanější produkty.
  • Spokojení zákazníci mohou pohovořit o tom, jak se jím líbil váš produkt či spolupráce s vámi.

Dělejme všichni to, v čem jsme dobří a baví nás to. A já vás podpořím v tom, v čem jste dobří vy.

Vystudoval jsem VŠE v Praze, mám zkušenost z korporátní sféry z oblasti IT a poslední roky se věnuji profesionální tvorbě videa a filmu. Pracuji výhradně s profesionální technikou. Vybraná videa a reference najdete také v mém online portfoliu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Fotogalerie:

Premiéra filmu Magická Praha - diskuse po promítáníMagická Praha - slavný český recitátor Alfréd Strejček nám recituje do filmuMagická Praha - večerní natáčení na Malé StraněNatáčení dokumentu o afrických sochařích a sochách z Tengenenge a budoucí skvělé kavárněNatáčení dokumentu o afrických sochařích a sochách z Tengenenge a budoucí skvělé kavárně
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Portfolio videoprezentací

Michal Müller o videoprodukci
miniPOS – Pokladna pro malé podnikání
Auto Kápl – váš prodejce v jižních Čechách
Fetiše v recruitmentu
Harmony Spa promo

Kontaktní informace

Michal Müller
České družiny 1640
Praha 6
160 00
Mobil:604 210 033
Email:muller.michal@gmail.com
Web:michalmuller.cz
Facebook:Facebook michal.muller.125
:88630153 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jiří Nováček
S Michalem jsem pracoval na mém videoportrétu a mimo samotného díla to byla obohacující zkušenost i z mnoha dalších pohledů. Během tvorby jsem zjistil, s kolika věcmi o sobě se stále bojím vyjít ven, a tak se z natáčení stal proces, kdy jsem se učil ještě více projevovat sebe sama. Michal mi v tom nádherně a s citem pomáhal a vedle technické stránky byl vždy po ruce s nějakým nápadem, jak myšlenku tvůrčím způsobem a zároveň přímo vyjádřit. Celé to probíhalo ve velmi přátelské a sdílné atmosféře, což jen umocnilo můj dobrý pocit z videoportrétu jako celku. Spolupráce s Michalem mě vždy těší a navíc mám radost i ze skvělých výsledků.
textař se zaměřením na psaní osobních příběhů a textů s duší

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS