Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Muzikant

Michal Muzikant

grafický designér

Michal Muzikant
Michal Muzikant - logo

Jsem grafický designér s patnáctiletou praxí v oboru. Mojí specializací jsou loga a jednotné vizuální styly pro firemní klientelu. Dlouhodobě také navrhuji a zpracovávám tiskoviny. Mám rád funkční minimalistický design. Vaší značce dám reprezentativní podobu, která vás zviditelní, odliší od konkurence a zaujme vaše zákazníky. Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Logotypy – návrh či redesign vašeho loga včetně vytvoření logomanuálu.
  • Firemní vizuální styl – navrhuji ucelené firemní vizuální styly (definice písem, barev, piktogramů, návrhy merkantilních tiskovin, webu).
  • Tiskoviny – časopisy, katalogy, knihy, učebnice, výroční zprávy a další. Vaším tiskovinám dám moderní a reprezentativní vzhled. Připravím tiskoviny od prvního návrhu, přes sazbu až po finální tisková data.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Portfolio:

Logotyp a vizuální identita pro středomořskou restauraci OlivaLogotyp a vizuální styl pro montážní firmu Rokos & HaeringLogotyp pro spediční firmu Hudy transCafé Na hlas – vizuální styl pro multifunkční kavárnu v PrazeLogotyp pro malou rodinou firmu Glier
Zobrazit všech 20 náhledů této galerie >

Proč se mnou spolupracovat?

  • Design vnímám jako investici, která se vám musí vyplatit.
  • Nabízím pečlivost a kvalitně odvedené řemeslo.
  • Stojím nohama pevně na zemi.
  • Nabízím vstřícný a lidský přístup.

Kontaktní informace

Michal Muzikant
Wurmova 7
Olomouc
779 00
Mobil:608 028 070
Email:design@michalmuzikant.cz
Web:www.michalmuzikant.cz
Skype:Skype michalmuzikant.cz
Facebook:Facebook muzikant.design
Účet:2192564028 / 5500 (Raiffeisen)
:64265641 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Na panu Muzikantovi si nejvíce ceníme jeho profesionálního přístupu. Vždy, když bylo potřeba, byl na příjmu, dokáže se rychle zorientovat v problému a navrhne řešení. Při množství všech jeho zakázek se nikdy nestalo, že by na naši neměl čas. Veškeré podklady zpracoval velmi precizně a všímal si i detailů v zakázce, které jsme sami opomněli. Rychlost a kreativita patří rovněž k jeho profesním přednostem.
Mgr. Ivana Herzogová
ředitelka občanského sdružení InternetPoradna.cz

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS