Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Novák > Ukázky práce > E-shop pro zahradní techniku a nářadí Namir

E-shop pro zahradní techniku a nářadí Namir

SEO analýza webu, online marketing, linkbuilding, plánování obsahu, architektura webu, kompletní IT vývoj a provoz – software, hardware, marketingová činnost.

Odkaz: www.namir.cz
Zobrazuji položku č. 3 z celkem 9 položek v této galerii:

E-shop pro zahradní techniku a nářadí Namir
« Předcházející E-shop pro výrobce a prodejce outdoorového vybavení Huskycz.cz  (zobrazit v plné velikosti)E-shop  pro AMG SA  (zobrazit v plné velikosti)E-shop pro zahradní techniku a nářadí Namir  (náhled aktuálně zobrazené položky)E-shop pro květinové studio Petra  (zobrazit v plné velikosti)E-shop pro JR Decor.cz, prodejce podlah, tapet a dveří  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Michal Novák

Ing. Michal Novák

konzultant pro internetový marketing a obsahovou strategii webů — Internetový marketing a kreativní obsahová strategie pro úspěch na internetu: technická i obsahová SEO analýza, obsahové strategie, analýzy klíčových slov, úpravy webů ke zvýšení konverzí… Orientace na výkon, dlouhodobé výsledky, reference: Husky, AMG aj.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 775 612 936 ~ Email: novak@seopc.cz ~ Web: www.SeoPC.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; především Praha a střední Čechy

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Michal Novák Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS