Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michelle Louail > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michelle Louail — poradkyně v náročných životních situacích a mediátorka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Michelle Louail:
S Michelle spolupracuji už nějaký rok. Nejdříve z pozice dodavatele grafických materiálů pro její podnikání a propagaci. Po nějaké době se spolupráce rozvinula oboustranně. Poskytla mi užitečné životní, ale i profesionální rady, které mi pomohly se rozvíjet v mé profesi i v osobním životě. Její pozitivní energie a nepřekonatelný smích vás doslova nabije. A za to jí děkuji a mohu s klidným svědomím doporučit všem ostatním.

Martin Seidl

grafik a webdesignér
www.martinseidl.com ~ mail@martinseidl.com ~ 773 225 440
Lou mi pomohla ve vztahové oblasti a v pochopení různých úhlů pohledů na různé situace. Díky jejímu praktickému vedení a orientaci v občanském právu se mi podařilo jednoduše vyřešit složitě vypadající situaci. Lou je vstřícný člověk, který umí vyslechnout, dát vám energii a nalézt co nejschůdnější cestu z problému. Její služby mohu jen doporučit.

Veronika Kučírková

Život je těžký a o to víc, když vztahy končí, přicházejí soudy a problémy se státními úřady. Ocitli jsme se v „začarovaném“ kruhu, aniž bychom viděli cestu ven z naší situace, a sháněli jsme pomoc mezi advokáty a organizacemi, kteří by nám mohli pomoci. Ale nenalezli jsme nikoho seriózního a utratili jsme peníze zbytečně. Když jsme se s Vámi setkali, pomohla jste nám hned a velmi dobře. Nalezli jsme ve Vás chytrého člověka, který dělá svou práci seriózně s velkou empatií. Ve Vašich rukou se cítíme v bezpečí, můžeme Vám důvěřovat a víme, že jste tady, když potřebujeme. Vy nepracujete pouze pro peníze, jako mnozí další, Vy se pokoušíte o veškeré možnosti, které mohou pomoci. Mockrát Vám za to děkujeme. Děláte náš život opravdu stabilním.

sourozenci El Mohammadi

Každý rozchod bolí, zejména rozchod po více než 20 letech a ze dne na den. Přesto jsem měla v této nelehké situaci velké štěstí, protože jsem potkala paní Mgr. Michelle. Tato velice milá, příjemná, ale zejména nesmírně empatická dáma byla v této situaci doslova mou záchranou. Díky jejímu chápajícímu, ale přitom erudovanému přístupu, mě v relativně krátké době začal zase trochu „zajímat“ a postupně i bavit svět. Paní Michelle vydržela mé nekonečně se opakující chmury a trápení a vždy se jí velmi ohleduplným, chápajícím a přesto objektivním přístupem podařilo vytáhnout mě z nejhoršího. Díky její značné odbornosti a schopnosti vcítit se do emocí druhého, dokázala ve mne probudit nejen chuť do života, ale i chuť a sílu se s životem „poprat“ a do značné míry i přesvědčení, že vše špatné je k něčemu dobré a vidět i určitá pozitiva, která mi má situace přinesla. Dnes svůj budoucí život už rozhodně nevidím v černých barvách, ale díky paní Michelle ve mně sílí přesvědčení, že vůbec nebude špatný. Paní Michelle měla a má schopnost velmi dobře odhadnout i malé psychické pokroky svého klienta a přizpůsobit jim další jeho vedení, což ve výsledku vede k dalším a zásadnějším pokrokům klienta, kterých jsem alespoň já dosáhla maximálně bezbolestně. Navíc mi paní Michelle pomohla si tyto pokroky uvědomit a mít z nich radost a dobrý pocit, což byl v mé situaci pocit k nezaplacení. Přitom všem zůstává milá, trpělivá, chápající, vždy dobře a pozitivně naložená. Podle mého názoru je paní Michelle skutečným odborníkem a člověkem na správném místě. Díky její pomoci a podpoře jsem si dnes zcela jistá, že bezpochyby vše zvládnu. Podle mého názoru je paní Michelle nejen roztomilou a okouzlující osobností, ale i odborníkem, kterého potkat v těžké životní situaci je skutečným požehnáním.

Hanka H.

advokát
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS