Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mira Vlach > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Ing. Mira Vlach:
Mira Vlach spolupracoval s naší firmou v letech 2010–2012 jako specialista řízení projektů. V této roli měl na starost hlavně dohled nad velkými strategickými projekty, jejich časovým plánováním a reportováním zahraničnímu vedení skupiny. Jeho činnost rozhodně přispívala k včasnému kvalitnímu plnění projektů v rámci plánovaných rozpočtů a ke kultivaci projektového prostředí ve firmě. Při spolupráci jsem kromě výborné angličtiny oceňoval hlavně jeho odbornost, flexibilitu a schopnost kompetentní samostatné práce, přinášející nezaujatý pohled na věc. Za tu dobu si získal mou důvěru a mohu spolupráci s ním v klidu doporučit.

Ing. Karel Lanzendörfer

vedoucí odboru Strategie a rozvoje, Green Gas DPB, a.s.
www.dpb.cz
Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Ocenili jsme u něj zejména schopnost připravit školení přesně na míru našim potřebám a schopnost zaujmout posluchače interaktivní formou. Účastníci kurzu hodnotili bez výjimky jeho výkon jako excelentní.

PhDr. Ing. Daniel Kožený

jednatel, CIVOP s.r.o.
www.civop.cz
Pan Vlach vedl v naší firmě dvoudenní školení projektového řízení pro osoby řídící zakázky. Dokázal je seznámit se základy řízení projektů zajímavou a pestrou formou, i přes značně rozdílnou úroveň jejich počátečních znalostí. Spolupráce byla naprosto bezproblémová a mohu ji vřele doporučit.

Ing. Jana Machová

vedoucí odboru Business and Product Development, VOP-026 Šternberk, s.p.
www.vop.cz
Když jsem organizovala křest #bezjablka, bylo jasné, co musím udělat první: zarezervovat místo, oslovit kmotry, domluvit partnery, zjistit, jestli bude knížka opravdu už venku z tiskárny a vytvořit událost na FB. Kdybych to teď dělala znovu, udělala bych první jinou věc: zjistila bych, jestli má Mira Vlach ten den volno. Jako vážení. Ten chlap je Bůh. Kdyby nedělal vtípky a kdybych ho neviděla jíst a pít, podezírala bych ho, že je robot. Myslí úplně na vše, má miliony praktických připomínek, nic ho nevykolejí, pořád se usmívá, všechno si sám řídí a do toho celému týmu dodává pocit, že to šlape jen a jen díky nim. Organizuje věci s takovou samozřejmostí a lehkostí, kterou já oplývám tak možná při pojídání pizzy. Takže kdybyste se taky chtěli z nějakého projektu nebo akce neposrat, tak Miru najdete na www.skolenipm.cz. Za mě jedna z nejprofesionálnějších a nejpříjemnějších spoluprací vůbec.

Michelle Losekoot

copywriterka a markeťačka
losekoot.cz ~ michelle@losekoot.cz ~ 608 081 073
S Ing. M. Vlachem jsme spolupracovali na školení „Projektové řízení – základy“ na základě doporučení našeho dodavatele vzdělávání. Vysoce hodnotíme jeho spolupráci se skupinou, maximálně se dokázal přizpůsobit úrovni skupiny, se kterou pracoval, byl pohotový a uměl odpovědět na všechny dotazy účastníků na vysoké odborné úrovni. Protože i samotní účastníci školení byli velice spokojení s přístupem a odbornou úrovní Ing. Vlacha, v případě dalšího pokračování školení v oblasti projektového řízení počítáme s jeho účastí.

Mgr. Katarína Kruteková

koordinátor vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, KINEX BEARINGS, a.s.
www.kinex.sk
Pana Ing. Miroslava Vlacha znám jako aktivního člena Společnosti pro projektové řízení od roku 2007. Je zakládajícím členem odborné skupiny pro oblast IT/IS v rámci SPŘ a kromě ostatních činností skupiny se podílí na organizování odborných seminářů. Při akcích SPŘ využíváme jeho odborné znalosti z oblasti informačních technologií a řízení projektů. Mohu pana Ing. Vlacha doporučit pro poradenskou činnost a jiné odborné práce ve výše uvedených oblastech jako kvalifikovaného, nezaujatého a zkušeného odborníka.

Doc. Ing. Branislav Lacko, Csc.

Prezident Společnosti pro projektové řízení, člen České společnosti pro systémovou integraci
www.ipma.cz
Miru Vlacha jsem oslovila v rámci přípravy náročného projektu jako konzultanta. Jeho komplexní přístup a rady byly nejen pro mě velmi cenné. Pomohly našemu týmu ujasnit si priority. Vážím si zejména jeho profesionality a racionality v přístupu k věci a schopnosti podívat se na věc i z jiných úhlů. Určitě mohu jeho služby doporučit.

Ing. Bc. Lucie Hrubá

projektová manažerka Agentury pro regionální rozvoj MS kraje
www.arr.cz
S Mírou Vlachem jsem spolupracoval při tvorbě záměru projektu na vývoj systému na míru pro prodejny Euronics. Míra zpracoval podklady pro tvorbu business cílů a rizik projektu a sestavil z několika dokumentů přehledný seznam požadavků a to vše do dvou dnů, kdy jsme koncept odevzdávali. Vidím v Mírovi velký talent a mohu spolupráci všem doporučit.

Mgr. Petr Janiš

projektový manažer, Conceptica
www.conceptica.cz
Robert Vlach
Kromě nezpochybnitelných odborných předností má Mira jednu vzácnou vlastnost, která jej předurčuje pro kariéru špičkového poradce, a tou je jeho morální integrita. Je důvěryhodný, spolehlivý, eticky i emocionálně vyrovnaný, a také 100% mlčenlivý, pokud jde o záležitosti jeho klientů. Mira je jedním z důležitých členů projektového týmu portálu Na volné noze. Jeho hlas má vliv na naše strategická rozhodnutí a jeho odborný názor mne vždy zajímá. Miru mohu jako nezávislého poradce a projektového manažera vřele doporučit všem, kteří si potřebují udělat v podnikání pořádek a sami na to už nestačí.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pana Vlacha jsme oslovili na základě doporučení našeho dodavatele v roce 2009. V lednu 2010 zahajoval vedením semináře „Projektové řízení krok za krokem“ vzdělávací projekt ve společnosti DYAS.EU a.s. V současné době, po roce spolupráce, je zařazen do kategorie kmenových lektorů naší společnosti. Oceňujeme zejména jeho pečlivou přípravu na školení, vycházející z jeho osobní znalostní základny, ale také z dialogu, který vede s garantem vzdělávacího programu a zástupci školících se firem. Seminář „Projektový management krok za krokem“ vede způsobem, který účastníci hodnotí pozitivně, protože si odnášejí užitečné informace, konkrétní pracovní postupy a v neposlední řadě i dovednosti, získané při plnění úkolů. V roce 2011 s Mírou Vlachem počítáme jako s lektorem základních i pokročilých kurzů projektového managementu.

RNDr. Zuzana Wroblowská

odborný garant vzdělávacích projektů firmy HERTIN s.r.o.
www.hertin.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS