Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mira Vlach > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 26 doporučení prezentace Ing. Mira Vlach:
Ing. Michal Martoch
Pan Vlach připravil pro náš tým školení na téma Projektové řízení v praxi, které plně přizpůsobil potřebám naší společnosti. Pomocí praktických příkladů i výborně zodpovězených dotazů nám ukázal další možnosti využití projektového řízení. Velmi vstřícný a přátelský přístup ve spojení s výbornými znalostmi z něj dělá profesionála ve svém oboru. Pokud bychom někdy hledali externího projektového manažera, tak bychom jeho služeb určitě využili.

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek
Ing. Aleš Drobek
Mira je nesmírně pečlivý, spolehlivý a pracovitý člověk, své práci rozumí a dává jí všechno. Snaží se neustále vzdělávat, zlepšovat, rozšiřovat si obzory a zkušenosti. Na téma systémového inženýrství píše, publikuje a přednáší. Zkrátka odborník a profesionál na slovo vzatý.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
S panem Miroslavem Vlachem jsem měl možnost spolupracovat poprvé, a to hned v zajímavé situaci – vzhledem k rozdílnému místu jsme od začátku spolupracovali víceméně přes telefon a maily. Byl jsem mile překvapen, jak pan Vlach tuto záležitost zvládl. Chtěl bych vyzvednout, že celý projekt byl z jeho strany velmi dobře technicky připraven, ale mnohem podstatnější byla osobní podpora. Myslím, že za úspěchem projektu stojí právě to, že pan Vlach stál za námi a my jsme to vnímali a mohli s tím počítat. Osobně jsem zažil, kdy mi pan Vlach sám nabídl pomoc s krokem, který mi ušetřil hodně času.

Ing. Radek Maňásek

facilitátor a lektor, FranklinCovey
www.franklincovey.cz
Webinář Projektové řízení pro laiky představil několik základních nástrojů pro přípravu a řízení projektů. Prezentované zásady lektor představil natolik jednoduše a srozumitelně, že po odhlášení z webináře bylo možné jejich okamžité použití v praxi. Hodinová prezentace tak ušetří mnoho času a problémů při mé učitelské i projektové činnosti – na rozdíl od nekonečného studia "vědeckých" příruček, na které nemám čas. Děkuji a přeji hodně podobných a užitečných aktivit.

Vladimír Beran

Základní umělecká škola v Polici nad Metují
Jako projektový manažer čas od času pracuji pro zákazníky, kde vzhledem k rozsahu projektů není účelné používat metodiky ITIL, PMI, IPMA apod. Naopak je třeba postupovat podle interních metodik a procesů dané společnosti. V problematických, nebo nejasných situacích jsem velmi ocenil možnost konzultací s panem Ing. Vlachem. Na všech konzultacích jsem mohl ocenit skvělou odbornou úroveň, nezaujatost a nebývalou míru ochoty ze strany Ing. M. Vlacha.

Jiří Pilát

Externí konzultant v oblasti IT a Internetových projektů
Pan Vlach v naší společnosti vedl školení Projektový management. Školení bylo zorganizováno na profesionální úrovni a lektor, pan Vlach, uměl zaujmout jeho účastníky svými vědomostmi a zajímavými tématy. Tímto bych chtěl vřele doporučit pana Vlacha jako lektora ostatním firmám.

Tomas Palcut

F-P Production s.r.o.
Pana Ing. Mirka Vlacha jsem na školení o projektovém řízení v rámci OP LZZ viděl poprvé a dovolím si konstatovat, že se jednalo o školení, které mě mimořádně zaujalo, přestože jsem při své cca 40leté praxi absolvoval řadu školení z různých oblastí odborného i veřejného života. Doufám, že se brzy naskytne příležitost, abych mohl opět využít jeho odborné fundovanosti i výborných pedagogických schopností pro potřeby lepšího rozvoje města či úřadu.

Ing. Jaroslav Miklenda

tajemník MěÚ Veselí nad Moravou
www.veseli-nad-moravou.cz
Pavel Minář
Miru Vlacha jsem poprvé poznal díky jeho článkům o projektovém řízení. Považuji ho za odborníka na projektové řízení s obrovským přehledem jak v metodikách, tak dostupných nástrojích. Proto jsem ho požádal o doporučení vhodných nástrojů, které by mi pomohly s vedením IT projektu u mého klienta. Doposud používaný produkt nevyhovoval a jiný nástroj, který by splňoval všechna daná kritéria, jsem nemohl najít. Navíc jsem neměl čas na hlubší testování různých produktů, protože se blížil start projektu. Mira Vlach ve velmi krátké době vypracoval doporučení, ve kterém navrhl kombinaci dvou produktů – jeden pro projektového manažera a druhý pro členy projektového týmu. Tyto nástroje nyní cca měsíc používáme a je to přesně to, co jsme hledali.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
S Mirou Vlachem jsme v rámci naší studentské organizace AIESEC spolupracovali při setkání lokálních vedoucích v Ostravě. Jsem ráda, že se za námi zastavil, neboť má velmi hluboké znalosti v oblasti teorie projektového managementu, které jsou podepřeny širokou škálou spolupráce na projektech s jinými institucemi. Oceňuji jak ochotu „obětovat“ nám čas v sobotu, detailně se připravit a konzultovat trénink co nejpřesněji na naše potřeby. Zároveň v průběhu tréninku přidal postřehy, které se naší organizaci budou hodit při dalším plánování. Spolupráci s Mirou vřele doporučuji!

Vendula Najtová

vedoucí projektové oblasti v organizaci AIESEC Česká republika
vendula.najtova@aiesec.cz
Využil jsem konzultace s Mirou Vlachem pro výběr softwaru, který by měl sloužit k plánování řemeslné práce, kontroly a objednávek materiálu. Z konzultace vyplynulo vhodné doporučení. V rámci plánování mohu Miru Vlacha doporučit.

Ing. David Ryč

majitel stavební společnosti Mezotti
774 280 508
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS