Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miriam Zábrženská

Miriam Zábrženská

HR specialistka a lektorka

Miriam Zábrženská

Profesionální služby v oblasti lidských zdrojů (HR) a personalistiky – přednášky, školení a workshopy, mentoring, poradenství pro firmy, startupy neziskové organizace i jednotlivce, se zaměřením na tato témata:

  • Diverzita a age management – jak řešit změny na pracovišti (stárnutí zaměstnanců, chybějící generace), jak zajistit efektivní mezigenerační spolupráci tak, aby každý člověk mohl využít svůj potenciál.
  • Týmová spolupráce – vedení týmu, Generace X, Y, Z a jejich očekávání, požadavky a specifika.
  • Spolupráce byznysu a nezisku.
  • Osobní rozvoj a talent management – převážně individuální konzultace při změnách v kariéře nebo životě, kariéra na křižovatce.

Mám 15 let praxe v oblasti poradenství v osobním a profesionálním rozvoji lidí, koučingu a mentoringu, ve vzdělávání a vedení projektů. Na poli lidských zdrojů a rozvoje zaměstnaneckých vztahů se pohybuji již téměř dvacet let. V současnosti působím v Nadačním fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, spolupracuji s firemním a neziskovým sektorem, pracuji na projektech diverzity, propojení HR a CSR. Jsem spoluautorkou publikace Age management.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; poradenství Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Miriam Zábrženská
Roháčova 113
Praha 3
130 00
Email:miriam.zabrzenska@gmail.com
Web:www.navodnazivot.cz
Skype:Skype miriam.zabrzenska
Twitter:Twitter miriamalzbeta
LinkedIn:LinkedIn zabrzenskamiriam

Doporučení z první ruky

Podstatou našeho podnikání je outsourcování obchodních týmů pro technologické startupy, což nás činí závislé na kvalitě lidského kapitálu a schopnosti udržet si obchodníky ve firmě. S Miriam jsme nastavili spolupráci tak, aby nám pomohla řídit a kontrolovat klíčové fáze obchodníkovy „životnosti“. Pomohla nám s pohovory s uchazeči. Tím, že před pohovory položila stejný set otázek nám, nás donutila přemýšlet nad odpověďmi uchazečů v závislosti na těch našich. To nám přineslo velmi cennou perspektivu „slaďování firemních hodnot s těmi zaměstnanců“. Po počátečním „zabíhání obchodníků“ začala motivace klesat a zaměstnanci začali více přemýšlet nad tím, kam se posouvají, či kde stagnují. Vytvořili jsme několik hypotéz ke každému obchodníkovi, které pak Miriam na osobních schůzkách s obchodníky ověřovala. Role Miriam jako externistky (a naše nepřítomnost na schůzkách) byla klíčová pro získání hlubší sondy. Zpětná vazba od zaměstnanců byla velmi pozitivní. Miriam individuálně nastavila cvičení či kroky, aby obchodníci mohli pracovat na svých slabých i silných stránkách, například na empatii, strukturovanosti či obecné znalosti trhu. V naší startupové fázi je přínos Miriam enormní, dá se říct nahrazující HR manažera.
Michal Vojta
SalesDOK

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS