Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miriam Zábrženská

Miriam Zábrženská

HR specialistka a lektorka

Miriam Zábrženská

Profesionální služby v oblasti lidských zdrojů (HR) a personalistiky – přednášky, školení a workshopy, mentoring, poradenství pro firmy, startupy neziskové organizace i jednotlivce, se zaměřením na tato témata:

  • Diverzita a age management – jak řešit změny na pracovišti (stárnutí zaměstnanců, chybějící generace), jak zajistit efektivní mezigenerační spolupráci tak, aby každý člověk mohl využít svůj potenciál.
  • Týmová spolupráce – vedení týmu, Generace X, Y, Z a jejich očekávání, požadavky a specifika.
  • Spolupráce byznysu a nezisku.
  • Osobní rozvoj a talent management – převážně individuální konzultace při změnách v kariéře nebo životě, kariéra na křižovatce.

Mám 15 let praxe v oblasti poradenství v osobním a profesionálním rozvoji lidí, koučingu a mentoringu, ve vzdělávání a vedení projektů. Na poli lidských zdrojů a rozvoje zaměstnaneckých vztahů se pohybuji již téměř dvacet let. V současnosti působím v Nadačním fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, spolupracuji s firemním a neziskovým sektorem, pracuji na projektech diverzity, propojení HR a CSR. Jsem spoluautorkou publikace Age management.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; poradenství Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Miriam Zábrženská
Roháčova 113
Praha 3
130 00
Email:miriam.zabrzenska@gmail.com
Web:www.navodnazivot.cz
Skype:Skype miriam.zabrzenska
Twitter:Twitter miriamalzbeta
LinkedIn:LinkedIn zabrzenskamiriam

Doporučení z první ruky

S Miriam jsem se setkala v rámci její spolupráce se studentskou organizací AIESEC, jíž jsem byla členem. Jako člen vedení pobočky na České zemědělské univerzitě, který je zodpovědný za oblast Talent Managementu, jsem měla příležitost s Miriam strávit několik hodin v rámci konference, na kterou na vlastní náklady a ve svém volném čase přijela, aby podpořila mladé aktivní lidi. Pomohla mi pochopit osobnostní rozdíly mezi členy týmu a naučila mě, že se na problémy musím dívat i z pohledů, které by mne předtím ani nenapadly. Předala mi cenné zkušenosti v tvorbě osobnostních profilů a také způsobu, jak k jednotlivým povahám přistupovat v rámci týmu i v případě řešení nepříjemným situací. Pomocí svých zkušeností mě dovedla k tomu, abych sama definovala a pochopila problémy, které náš tým (potažmo celá AIESEC pobočka) měl a začala s nimi pracovat. Miriam sestavila i workshop, který byl určen pro všechny účastníky konference, kde oslovila členy pobočky, kteří na workshop vzpomínají jako na jeden z nejzajímavějších. Velmi si ceníme takové spolupráce a rádi se s Miriam potkáme i ve svém volném čase.
Eva Zusková
AIESEC CZU

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS