Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miroslav Umlauf > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miroslav Umlauf — počítačový grafik a fotograf

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Miroslav Umlauf:
Ing. Lenka Papřoková
Mirka Umlaufa jsem využila na doporučení pro své specifické zadání. Potřebovali jsme nafotit interiér pro Airbnb nabídky nemovitostí. Mirek přišel s dobrými nápady a vylepšeními a moc dobře se mi s ním v průběhu focení spolupracovalo. Obě nemovitosti jsme zvládli ve velmi krátké době. A výsledek se povedl. Mirek splnil moje očekávání a ráda ho doporučuji dál zvláště pro jeho flexibilitu, rychlost a profesionální přístup.

Ing. Lenka Papřoková

sloganistka
Spolupracujeme s panem Umlaufem už více jak 15 let a jsme velice spokojení. Grafické požadavky na výroční zprávy, inzeráty, kalendáře, dárkové šeky řešíme výhradně s panem Umlaufem, který nám vždy vyjde vstříc – a to i v případě, tlačí-li nás termín. Doporučuji grafické služby pana Umlaufa všem, kteří chtějí originální grafické řešení za seriózní ceny a v požadovaném termínu.

Ing. Tomáš Zuczek

marketingový manažer Steeltec CZ
www.steeltec.cz
Již několik let spolupracujeme s grafikem panem Miroslavem Umlaufem. S jeho prací jsme spokojení. Pracuje rychle, svědomitě, precizně a snaží se co nejlépe vyhovět našim požadavkům. V případě potřeby nám odborně poradí a doporučí nejlepší možná řešení grafického návrhu.

Lucie Guřanová

asistentka společnosti VOKD Svařované sítě, a.s.
www.vokdsite.cz
Ačkoliv se známe delší dobu, profesionálně jsem se s Mirkem setkala poprvé letos v listopadu, když jsem jej poprosila o portrétní fotografie, které mohu využít pro pracovní účely. Mirek byl od první chvíle profesionál. Několikrát jsme písemně komunikovali o tom, jakou mám představu, před samotným focením jsme se sešli, abychom se domluvili na detailech. V den focení vše probíhalo hladce, i přes jemná omezení interiéru, který jsme měli k dispozici. Mirek mne netlačil do žádných póz a podporoval mou přirozenost. Jeho příjemný smysl pro humor umí rozesmát, čili nehrozí zachmuřené fotky. A je velmi trpělivý :)

Zuzana Vanysacker

Adult Education Professional
Mirka jsem oslovila s požadavkem na vytvoření štítku na obálku knihy, do něhož měl zkompletovat jak prodejní kód, tak symbol elektronické knihy. Zhostil se své práce naprosto profesionálně a několikrát upravoval prvotní návrh, dokud jsme s výslednou podobou návrhu nebyli oba naprosto spokojení. Jako knižní nakladatelství spolupracujeme s celou řadou grafiků a Mirek je jednoznačně jedním z těch, které můžu upřímně doporučit.

Karin Lednická

nakladatelka ve společnosti Nakladatelství Domino
www.dominoknihy.cz
Po dlouhodobé spolupráci s grafikem panem Miroslavem Umlaufem jsem mimořádně spokojen. Jedná se o zodpovědného profesionála. Zadané zakázky vždy zpracoval včas a výsledky byly pokaždé originální. Je ochotný se přizpůsobit i mimo pracovní čas. Určitě jeho služby v oblasti grafiky a fotografie mohu doporučit.

Ing. Dalibor Macura

projektování pozemních staveb Macura
www.macurapro.cz ~ dalibor@macurapro.cz ~ 777 809 954
Robert Vlach
Mirek nám profesionálně nafotil několik pokojů, které pronajímáme hostům přes Airbnb. Rychle, s prvotřídní technikou i finální retuší ve Photoshopu, navíc za velice příznivou cenu. Mirek je spolehlivý profesionál, kterého mohu na základě této zkušenosti vřele doporučit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS