Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Moravec, ml. > Portfolio > Květen patří lásce – rešerše, textové podklady a fotografie pro časopis Svět ženy (Burda Praha)

Květen patří lásce – rešerše, textové podklady a fotografie pro časopis Svět ženy (Burda Praha)

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 36 položek v této galerii:

Květen patří lásce – rešerše, textové podklady a fotografie pro časopis Svět ženy (Burda Praha)
« Poslední Květen patří lásce – rešerše, textové podklady a fotografie pro časopis Svět ženy (Burda Praha)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vodní ráj to na pohled – rešerše, textové podklady a fotografie pro časopis Svět ženy (Burda Praha)  (zobrazit v plné velikosti)Na vrcholky věží a hor – rešerše, textové podklady a fotografie pro časopis Svět ženy (Burda Praha)  (zobrazit v plné velikosti)Romantické výlety – rešerše, textové podklady a fotografie pro časopis Tina (Bauer Media)  (zobrazit v plné velikosti)Národní přírodní rezervace Děvín-Kotel-Soutěska | Pálava  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Luboš Moravec, ml.

Luboš Moravec, ml.

česká vlajka
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec — Copywriting pro weby hotelů a penzionů s ohledem na klíčová slova a optimalizaci pro vyhledávače, texty pro cestovatelské průvodce a bedekry, linkbuilding, itineráře, e-booky a brožurky, rešerše pro média, fotky krajiny. Přes 8 let praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 602 719 089 ~ Email: lubos.moravec@gmail.com ~ Web: www.itras.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Luboš Moravec, ml. Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS