Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Naďa Moyzesová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MgA. Naďa Moyzesová — grafička a ilustrátorka

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace MgA. Naďa Moyzesová:
Naďa v roce 2015 připravila logotyp a vizuální identitu mé cestovní agentury Primarklovers.cz. Spolupráce šla hladce. Naďa dostala zadání, do týdne mi poslala tři návrhy a všechny vypadaly skvěle, takže stačilo vybrat ten, který prostě sedne nejlépe. Rád budu s Naďou spolupracovat na příštích projektech a spolupráci s ní doporučuji i vám.

Ondřej Tyleček

zakladatel Primarklovers.cz
www.primarklovers.cz
S paní Naďou spolupracuji přes 3 roky a nemohu si ji vynachválit. Má originální nápady a je absolutně spolehlivá co se týče slíbených termínů, což u grafiků je věc výjimečná, alespoň dle mých zkušeností. Doporučuji.

Jitka Netušilová

www.anglictina-hry.cz
S Naďou spolupracujeme několik let. Přestože náš obor elektrotechniky není jednoduchý co do vytvoření grafiky, dokáže se s ním velice slušně poprat. Naďa má dobré a zajímavé nápady, její práce takříkajíc lahodí oku. Za nás velká spokojenost.

Silvie Bracháčková

FIRVENA s.r.o.
www.firvena.cz
s Naďou Moyzesovou mám ty nejlepší zkušenosti. Výborně se mi s ní komunikuje, práci odevzdává ve slíbeném termínu a výstupy nemají chybu. Jsem moc ráda, že jsem ji potkala. Pokud sháníte spolehlivého grafika, rozhodně ji doporučuji.

Bc. Hana Konečná

konzultantka pro rukodělné výrobce
www.handmadebyznys.cz ~ zirafka@zirafka.cz ~ 728 868 815
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS