Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Markovská

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média

Ing. Natálie Markovská
Ing. Natálie Markovská - logo

Tvořím texty a obsah, který vhodně podtrhne klientskou práci a napomůže k dosažení vytyčených cílů. Pomohu vám se správou sociálních sítí i s otextováním webových stránek a e-shopu.

  • Copywriting – příprava článků se zaměřením na oblast zdravé výživy, cestování, technologií, módních trendů, doplňků stravy a dalších témat s ohledem na použitelnost a SEO.
  • Sociální sítě – založení firemního profilu a obsahová správa pro Facebook, Twitter, Google+ a LinkedIn, komunikace s fanoušky, analýzy a reporty, správa placených kampaní na Facebooku, tvorba jednoduché a jednotné grafiky.
  • Jazyková korektura – aby texty vždy měly vysokou kvalitu.
  • Redaktorská činnost – příprava článků a zpráv pro tisk.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice jsem získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava, kde jsem mj. několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz. Praktické zkušenosti jsem dále sbírala jako copywriter a správce sociálních sítí v mediální agentuře SABANERO, správce sociálních sítí a copywriter pro web gramotnosti.cz, asistentka produkce a externí redaktor v televizi NOE i jako praktikantka v Moravskoslezském deníku.

Zakládám si na rychlosti dodání sjednaných textů a kvalitě obsahu. Mou předností je proklientská empatie a používání testovacích nástrojů, aby obsah skutečně vedl k vytouženým cílům.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané texty a články

Kontaktní informace

Ing. Natálie Markovská
29. dubna 9
Ostrava-Výškovice
700 30
Mobil:733 750 077
Email:info@markovska.net
Web:markovska.net
Facebook:Facebook natmarkovska
Twitter:Twitter nattymarkovska
LinkedIn:LinkedIn nataliemarkovska
Účet:1484030015 / 3030
:04860403

Doporučení z první ruky

Natálka je bezvadný pracant. Spolupracovat jsme měly tu čest v reklamní agentuře SABANERO, kde jsem byla její přímou nadřízenou. Každý úkol splnila vždy v předstihu, nic pro ni nebylo nemožné. Pokaždé se snažila maximálně splnit klientova přání a nikdy nenechala práci napůl nedodělanou. S Natálkou se mi strašně dobře spolupracovalo a určitě se vám s ní bude spolupracovat stejně pohodově. Pokud hledáte schopného a hlavně super rychlého copíka či správce sociálních sítí, právě jste na něj narazili!
Tereza M.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS