Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hedvika Novotná

Hedvika Novotná

interiérová designérka

Hedvika Novotná
Hedvika Novotná - logo

Nabízím komplexní služby pro interiérový design s důrazem na jednoduchý, funkční a ergonomický styl. Od zaměření prostoru a návrhu nové dispozice, nákres půdorysu 2D a 3D vizualizace, přes volbu celkového stylu, návrh barev a materiálů, výběr nábytku, textilu, svítidel, dekorací po samotné návrhy nábytku, zpracování podkladů pro řemeslníky, závěrečné dekorace interiéru a jejich fotografování.

Profesní motto: Prostor a věci, kterými se obklopujeme, ovlivňují náš život více, než si připouštíme. Věřím, že kvalita bydlení značně působí na lidskou psychiku a celkovou životní pohodu. Pojďte tedy bydlet lépe!

Status:

novým zakázkám se mohu věnovat až ve 2.pol. 2017

Místo:

Brno

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Koncept interiéru - pohled z ptačí perspektivyKoupelna v historickém styluKnihovna VlnyKuchyně ve skandinávském styluObývací pokoj v industriálním stylu
Zobrazit všech 64 náhledů této galerie >

O mé práci

Mé návrhy a doporučení obsahují pouze reálné prvky a řešení. Kladu důraz na kvalitní dialog. Díky dobře nastavené komunikaci pak může být výsledné dílo ztvárněním představ, přání, životního stylu a individuality klienta. Spolupracuji s odborníky v oboru a s osvědčenými řemeslníky.

Kontaktní informace

Mobil:777 050 840
Email:novodesign@seznam.cz
Web:www.novodesign.cz
Facebook:Facebook novodesign.cz
LinkedIn:LinkedIn hedvika
:67521649 (plátce DPH)
DIČ:CZ7457134806

Doporučení z první ruky

Hedvika Novotná je profesionál a pracuje vždy s nasazením, přesností a zapálením pro věc. Co se mi na ní líbí nejvíce je to, že i když má svůj vyhraněný styl, naslouchá zákazníkovi a snaží se pro něj najít tu nejlepší cestu s praktickými doporučeními a radami tak, jak to vycítí, což je u designu velmi důležité.
Pavlína Mahovská
ředitelka partnerského prodeje v IT firmě (Brno)

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS