Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hedvika Novotná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Hedvika Novotná — interiérová designérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Hedvika Novotná:
Studio NOVO design pro mého syna navrhovalo rekonstrukci dvoupokojového bytu. Entusiasmus a pružnost s jakou k návrhu přistoupili, mě nadchla. Výsledek se líbil nejen studentovi, ale i o generaci staršímu otci.

Pavel Mrnuštík

ředitel IT firmy (Brno)
Než jsem paní Novotnou oslovila, měla jsem jasnou představu, jak by to u nás doma mělo vypadat, ale neshodovala se s názorem mého manžela. Hedvika s námi oběma probrala naše přání a názory, co od tohoto prostoru očekáváme a pustila se do práce. Několikrát jsme se s ní sešli osobně, abychom doladili detaily. Zavezla nás i do vzorkových prodejen, kde jsme měli možnost osahat si materiály, se kterými se bude pracovat. Když jsme pak viděli finální návrh, byli jsme s manželem překvapeni. Oběma se nám bez výhrad líbil.

Radka Zonygová

ředitelka (Brno)
Hedvice bych tímto rád poděkoval za čas, který nám věnovala (a nebylo ho málo) a za cenné rady, díky nímž jsme doladili naše představy k dokonalosti. Já osobně jsem byl se spoluprací s Hedvikou Novotnou spokojený a určitě ji doporučím komukoli, kdo bude potřebovat poradit a navrhnout nový interiér.

Jiří Zonyga

poradce (Brno)
Hedvika Novotná je profesionál a pracuje vždy s nasazením, přesností a zapálením pro věc. Co se mi na ní líbí nejvíce je to, že i když má svůj vyhraněný styl, naslouchá zákazníkovi a snaží se pro něj najít tu nejlepší cestu s praktickými doporučeními a radami tak, jak to vycítí, což je u designu velmi důležité.

Pavlína Mahovská

ředitelka partnerského prodeje v IT firmě (Brno)
S Hedvikou se mi od počátku projektu spolupracovalo skvěle. Oceňuji především její profesionální přístup a trpělivost při zjišťování mých představ, vkusu a stylu. Při předkládání jednotlivých návrhů mi zároveň předala inspirativní a kreativní nápady.

Marcela Parolková

vedoucí obchodního oddělení farmaceutické firmy (Brno)
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS