Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Olga Rochowanská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Olga Rochowanská — stylistka a poradkyně s odíváním

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. Olga Rochowanská:
Jan Bien
Když plánuji koupit do svého šatníku něco nového, bez váhání mířím rovnou k Olze. Nechápu, jak to Olga dělá, když dokáže neuvěřitelně přesně nacítit, co hledám, a najít mi právě ten kousek, který mi bude dokonale sedět. Olga má smysl pro detail a co jsem vybíral s ní je prostě pořád perfektní. Nakupování pro mě není dvakrát příjemná činnost, ale díky pohodovému humoru se na nakupování s Olgou vždy těším.

Jan Bien

webmistr, poradce a konzultant pro tvorbu prezentačních a obsahových webů
Paní Olga je velmi milá a příjemná dáma se smyslem pro humor. Když jsem s ní měla mít první schůzku (dárek od přítele), bála jsem se, že přijde někdo, kdo mne bude vláčet po drahých obchodech a vnucovat mi módní zboží. Nikoliv, bylo to jako setkání s kamarádkou, která si udělala čas jen pro vás. Včera jsme se opět potkaly na jejím kurzu „Doplňkománie", který nás s kamarádkou nadchl. Najednou se nezdá složité pěkně si zavázat šátek nebo si připnout brož, která leží někde ve skříni. Na kurzu jsme si všechno vyzkoušely, naučily a člověk zjistí, jak může podtrhnout svoji osobnost a osobitost pouhou maličkostí, která by ho ani nenapadla. Odnesly jsme si poučení i dobrou náladu a těším se na nějakou další akci.

Jolana Vyhnálková

vyjola@volny.cz ~ 732 804 578
Získané informace pro mne byly moc užitečné. Spousta doporučení byla pro mne novinkou. V novém oblečení se cítím jako úplně jiný člověk. Každou chvíli mě někdo zastavuje a pochválí změnu.

Markéta Růžičková

majitelka jazykové školy
www.telegraph-hill.cz
Neměla jsem co na sebe... pak přišla Olina a z mého NIC vykouzlila několik úžasných modelů. Vůbec jsem netušila, co v té skříni vlastně mám! A jak se s Olinou fantasticky nakupuje! Nevěřila bych, jak ráda nosím, jak dobře se cítím a jak mi skvěle sedí všechno, co jsme spolu dokoupily. Můj šatník to oživilo, dostal styl a šmrnc, který potřeboval.

Zuzana Pochmanová

produkce
artexexpo.com
Moc děkuji za zpřehlednění džungle obchodních center a usnadnění nákupů, které jsou pro mne při mém pracovním tempu noční můrou. Vstřícnost, trpělivost a profesionální přístup, jakož i výsledný efekt výběru, to vše předčilo má očekávání. Ještě jednou děkuji, poradenství Olgy Rochowanské mohu jen doporučit!

Helena Míková

atelier-mh.cz
Moc děkuji za proměnu mého zaběhnutého stylu matky na mateřské dovolené. Budu se úplně jinak cítit na pohovorech, které mě teď čekají. Nejvíce mne zaujalo, jak mocná je práce s doplňky při kombinování oblečení. Jsem ráda, že jsem si Vás našla a těším se na další setkání.

Renata Jirásková

Velmi děkuji Olze za doporučení nových typů oblečení. Úplně mi změnila život. V novém kostýmu se v práci cítím úplně jinak. Určitě si zase za nějaký měsíc společné nákupy opět objednám.

Dana Havlová

zaměstnankyně banky
S Olgou jsme nejdříve začaly spolupracovat profesně - dodávám jí své šperky, bižuterii a doplňky. Má zkušenost byla jen dobrá, jednání vždy profesionální, vystupování velmi příjemné, na úrovni. Povídaly jsme si, má schopnost empatie a pochopení pro své zákaznice, snaží se poznat jejich styl života a na základě toho nevtíravou cestou doporučit změnu. Proto jsem jí pak uvěřila, že bych měla vyzkoušet jiný typ spodního prádla. Vzala mě do specializované prodejny a dohlédla, abych vyzkoušela správný typ a velikost. Zpětně musím říct: „Olgo, měla jsi pravdu!" Cítím se absolutně skvěle, jako už dlouhou dobu ne. Není nad to, nechat si poradit od profesionála! Všem mohu jen vřele doporučit.

Lucie Faltýnková

grafika, autorská bižuterie se Swarovski elements
faltynkova.lucie@gmail.com
Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat Olze Rochowanské za kurz líčení. Bylo to moc příjemné a její rady už aplikuji v praxi (a vypadá to jinak, resp. mnohem lépe :-) U kadeřnice jsem na její doporučení šla do hnědé do studena a jsem moc spokojená. No a doplňky jsou jak jinak než skvělé.

Lucia Fencíková

product manager Telefonica o2
Olgu jsem znala z pražských setkání Volnonožců, takže když začala ve spolupráci s Honzou Tichým nabízet fotobalíček, byla jsem okamžitě pro. Oba jsou velmi příjemní a ochotní, prostě profesionálové s nimiž je radost spolupracovat. Fotky se všem moc líbí a vypadají dobře i jako ikonky v sociálních sítích.

Johanka Piskovská

překladatelka a korektorka angličtiny a češtiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS