Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Olga Rochowanská > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Olga Rochowanská — stylistka a poradkyně s odíváním

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. Olga Rochowanská:
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Na začátku jsem měla plnou skříň oblečení a tísnivý pocit, že nemám co na sebe. Pak mi do šatníku vtrhla Olga. Něco vyhodila a z toho, co zbylo, poskládala několik velmi nositelných kombinací, které by mě samotnou v životě nenapadly. Také nakupovat s Olgou je mnohem lepší, než se o totéž pokoušet samostatně. Poradí se siluetou, barvami i materiály. Z obchodu jsem odcházela s několika novými kousky a přesnou představou, k čemu je budu nosit. Kombinace už pro mě nejsou takový rébus a navíc mě to díky Olze začíná i bavit. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii
Bc. Zuzana Bartůšková
Před Olgou jsem nikdy u stylistky nebyla. Hlavně proto, že móda mě moc nezajímá a nebaví. Letos jsem se rozhodla navštívit Olgy kurz „Doplňkománie“ a byla jsem velmi příjemně překvapená, že to může být zajímavé a praktické. Takže jsme s Olgou udělaly i jarní detox šatníku. Nebylo to vůbec nudné ani trapné jak jsem se bála. Olga mi udělala doslova revoluci a to nejen v šatníku, ale i v hlavě. Zbourala mi mé zažité mýty o tom, že móda je jen pro sexy blondýnky a bez dokonalé postavy to nemá vůbec smysl řešit, že je to nuda a také mé představy o tom, že je třeba mít sukni po kotníky, že uvázat šátek je věda a o tom, že je normální, že podprsenka leze. Vše bylo příjemné a v pohodové atmosféře. Olgy služby i kurzy všem moc doporučuji. A zvláště těm, kteří mají pocit, že stejně mají na takové věci blbou postavu a ani je to moc nezajímá. Už se těším na společné nákupy.

Bc. Zuzana Bartůšková

daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně
PharmDr. Margit Slimáková
Olga je příjemná společnice a profesionální poradkyně. Moc mi pomohla s výběrem několika možností kompletů pro konkrétní příležitosti a po prvním setkání zvládá radit už i na dálku. Stačí popis akce, pro kterou potřebuji nové šaty, a Olga za chvíli vypracuje návrh vhodného oblečení i pár konkrétních tipů, kde jej nakoupit. Jsem moc spokojená, protože mám bezva oblečení i pár hodin ušetřeného času, které bych jinak strávila pro mne neoblíbeným nakupováním.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Na doporučení jsem se obrátil o pomoc ke stylistce Olze Rochowanské. První sezení bylo praktické a užitečné, žádné zbytečné fráze, jen cenné rady, měření, barevná typologie, prohlídka šatníku. Stylistka velmi dobře komunikuje, je příjemná, ohleduplná, taktní a přitom přímá. Při nákupech naprosto nepostradatelná pomoc, přesně se trefí do vkusu, vyzná se v materiálech, vše má v oku; bez ní bych netrefil velikosti, nedokázal bych uvidět, co vidí jen zkušené oko. Nakoupil jsem to, co bych si nikdy nekoupil a mé nákupy bez ní se ukázaly být nesrovnatelně ztrátové a zbytečné. V několika málo hodinách jsem měl nakoupen kompletní šatník i s obutím. Vše mi padne a sluší. Stylistka se chová více jako partner, jako rovný s rovným. Člověk má tendenci jí tykat jako příteli, naštěstí jsem si to včas uvědomil. Respektuje osobnost, ale kde vidí, že je má zamítavá volba zbytečně mi škodící, dokáže jemně přitlačit a trvat na návrhu, za což jsem jí zpětně hodně vděčný – právě k nejlepším kusům jsem byl takto jemně dotlačen. Poradkyně mi nakonec v několika e-mailech zaslala spoustu dalších informací, rad, kontaktů a adres, které mi byly a snad i nadále budou hodně prospěšné. Pragmatickým a souhrnným závěrem by mohlo být, že se jedná o velmi ziskovou investici. Domnívám se, že se stylistka cenami podhodnocuje. Jsou sice běžné, obvyklé, ale ona je hodně nadprůměrná. Musím mít vždy to nejlepší, nemohu si ani dovolit jinou volbu, proto jsem rozhodnut pro trvalou spolupráci.

Pavel Gabriel

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Před rokem jsem oslovila Olgu, aby mi pomohla se změnou šatníku. Její služby byly na vysoké úrovni a velmi komplexní – šátková barevná zkouška, spousty skvělých doporučení, tabulky s mými mírami i vhodnou sestavou šatníku, revize veškerého šatstva i módních doplňků, tipy na vhodné obchody, barevné kartičky pro snazší nakupování… a především příjemné vystupování a tolerance k mým představám a přáním. Po roce vidím, že mi toho Olga dala mnohem více. Díky ní jsem konečně získala zdravé sebevědomí v oblékání i líčení a za to jsem moc vděčná!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Ing. Martin Perlík
Když jdu nakupovat oblečení, za tři hodiny si nesu dvoje kalhoty a říkám si, že už nikdy více. Olga mi nejprve poradila jaké barvy se ke mně hodí a jaké mám nosit velikosti (vše jsem nosil o číslo větší); a za další dvě hodiny v obchoďáku jsem se prohýbal pod balíky s oblečením. Nakupování s Olgou je super – ušetří čas, nervy a já teď dokážu vybírat oblečení daleko rychleji. Olgu mohu jen doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Olga mi pomáhala s líčením, výběrem oblečení a doplňků na focení s Honzou Tichým. Naše první sezení bylo praktické a užitečné – s barevnou typologií, spoustou cenných rad a skvělým nakupováním. Focení byl také úžasný zážitek, díky Olze jsem se cítila skvěle. Oceňuji její smysl pro humor, vstřícnost, trpělivost a hlavně profesionalitu. Olgo, děkuji a těším se na další společné nákupy!

Ing. Kateřina Palátová

korektorka a webeditorka
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Olgu jsem požádala o styling při focení nové profilové fotky. Spolupráce byla velice příjemná, rychlá a efektivní. Vybrala pro mě oblečení a doplňky, které se mi nejen líbily, ale hlavně to byl přesně můj styl a při focení jsem se cítila sama sebou.Také jsem ocenila vkusné a decentní líčení, kterým celý můj styling zakončila. Nová profilová fotka měla veliký úspěch nejen u přátel, ale i v mém pracovním životě. Olze moc děkuji a těším se na nějakou další spolupráci.

Andrea Novotná

interiérová designérka
www.andreanovotna.cz
Módní styl byl pro mě tabu. Specializuji se na IT, obor který s módou má společnou snad jen skutečnost, že do práce potřebuji přijít rozumně oblečený. Mé postavení vyžadovalo změnu, s kterou jsem si sám nevěděl rady a kompletní obměny šatníku jsem se obával. Hledal jsem odborníka a Olga Rochowanská mě zaujala výborně zpracovanou webovou prezentací. Následovala příjemná první schůzka, dobrý dojem a pak už šlo vše jako na drátkách. Po několika společných poradách a nákupech mám šatník kompletně doplněný a těším se na další budoucí spolupráci.

Petr Burian

vedoucí vývoje LiveSport s.r.o.
www.livesport.eu ~ petr.burian@livesport.eu ~ 605 441 246
Moc vám děkuji za čas, který jsme spolu strávily u mé skříně. Velmi nerada nakupuji, ale protože z mé pozice TOP manažerky vyplývají časté kontakty s lidmi a veřejná vystoupení, čas od času musím podniknout cestu do obchodů i přes svůj odpor :) Stále jsem tápala, co ano a co ne, jaké barvy a vy jste mi konečně udala směr. Podvědomě jsem už k těm správným barvám inklinovala, ale přece jen tomu pořád něco chybělo. Moc děkuji za ukázky vázání šátků i neobvyklé kombinace. Přece jen na svůj šatník koukám den co den a už to vlastně nevidím. Takhle mám spoustu obměn a nebudu mít pocit, že na firemních fotkách vypadám pořád stejně :) A hlavně děkuji za tip, jaké barvy a doplňky zvolit na jednotlivé typy prezentací a školení. Mám to vždy na paměti, když se oblékám a volím přesně ty, které mají umocnit to, co právě chci sdělit a hlavně komu. Do té doby mě nenapadlo přemýšlet nad vnímáním diváků.

Bára Skálová

provozovatelka webu Jaknaskvrny.cz
www.jaknaskvrny.cz ~ bara.skalova@jaknaskvrny.cz ~ 721 768 449
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS