Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Olga Rochowanská > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Olga Rochowanská — stylistka a poradkyně s odíváním

Zobrazuji č. 21 a 22 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. Olga Rochowanská:
Kristýna Maková
Na Olze Rochowanské mě na počátku spolupráce upoutalo, že je velmi milá a příjemná a zároveň nechodí kolem horké kaše – dokáže vystihnout podstatu věci bez složitých obezliček. Využila jsem jejích služeb coby konzultantky a vizážistky před důležitým focením. Byla naprosto úžasná. Přišla výborně připravená, s mnoha doplňujícími a zlepšujícími návrhy nad rámec zadání, což bylo skvělé! Do ničeho mě netlačila a dala mi dostatečný prostor pro to sama se rozhodnout. A ještě k tomu všemu dokázala svým pozitivním přístupem a dobrou náladou zlepšit tu mou a dodat mi trochu víc sebevědomí před důležitou akcí. Olga Rochowanská je prostě a jasně žena na svém místě! Vřele doporučuji využít jejích služeb či s ní navázat spolupráci! Já už se na příští příležitost pracovně se s Olgou potkat velmi těším!

Kristýna Maková

copywriterka a ideamakerka
Po několika letech na volné noze jsem se rozhodl pro změnu. Oslovil jsem Olgu Rochowanskou s žádostí, aby změnila šedou myš v důvěryhodného profesionála internetového marketingu. Po přeměření následoval společný nákup, který nám zabral několik hodin. Výsledek stojí za to. Mám pěkné, padnoucí, sladěné „šik“ oblečení, které moje okolí chválí. Začal jsem nosit nové kombinace a oblékání už nepovažuji za vědu, ale za velkou zábavu. Užívám si experimentování. Nikdy bych nevěřil, že jako muž takto změním postoj k šatům, které skutečně dělají člověka. Vřele Olgu a její služby doporučuji.

Radim Hasalík

specialista na internetový marketing a použitelnost webových stránek
www.parminut.cz ~ pomoc@parminut.cz ~ 773 950 233
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS