Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ondřej Hanák > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Ondřej Hanák — programátor mobilních aplikací pro Apple iPhone a iPad

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Ondřej Hanák:
S panem Ing. Hanákem jsme spolupracovali na rozsáhlém webovém projektu a rádi bychom velmi kladně ocenili jeho služby v oblasti vývoje na frameworku Nette. Technicky byla práce odvedena velmi profesionálně a zároveň pozitivně oceňujeme i iniciativu při hledání nových cest a řešení. Skutečně přínosná je i flexibilní a přehledná komunikace jak ve fázi zadání zakázky, tak v průběhu realizace. S panem Ing. Hanákem pokračujeme v kooperaci na dalších projektech, což chápeme jako nejlepší doporučení kvalit jeho práce.

Jiří Král

www.v2.cz ~ kral@v2.cz ~ 777 555 648
Jako pracovník informačního centra pro mládež v Domě dětí a mládeže Olomouc řeším řadu záležitostí, kterým nerozumím a potřebuji k nim odbornou radu a pomoc. Při řešení úkolu zřídit samostatný web nabídek pro volný čas dětí a mládeže v Olomouci jsem se proto s důvěrou obrátil na Ing. Ondru Hanáka, který se nám již několik let stará o provoz webu ICM a vždy v klidu a včas řešil, co jsme po něm jako webmastrovi chtěli. Oceňuji, že mi dokázal přeložit do „lidštiny“ co a jak na webu zařídit a naopak mě nezatěžoval odbornou terminologií a technickými záležitostmi, kterým nerozumím. Ne každý IT profesionál umí člověku neznalému vysvětlit problematiku věci srozumitelně.

Leoš Březina

pedagog DDM Olomouc odpovědný za provoz informačního centra pro mládež a jeho webové prezentace
icm.ddmolomouc.cz ~ icm@ddmolomouc.cz ~ 585 431 859
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS