Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Ondřej Ilinčev — specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Ing. arch. Ondřej Ilinčev:
Pokaždé, když jsem pracoval s Ondřejem, jeho pracovní postoj byl vysoce profesionální a odrážel všechny požadavky a potřeby. Čím více svobody ve svých rozhodnutích dostane, tím lepší výsledky můžete očekávat. Jeho osobnostní kvality zaručují profesionální a obohacující spolupráci.

Josef Jelínek

Software Engineer at Google
Ondra je prostě boží. Je totálně systematický a dodržuje co slíbí. Na první dobrou jsme si úplně nepadli, ale pak jsem si ho zamiloval :) Doufám, že spolu budeme moci v blízké budoucnosti zase něco dělat.

Pavel Doležal

keboola.com
Na UX a CRO reportu od Ondry Ilinčeva oceňuji stručnost, grafickou jednoduchost a hlavně komplexní přístup.

Jan Rudinský

Senior User Experience Researcher, Dobrý web s.r.o.
www.dobryweb.cz
Jsem rád, že Ondřej tráví tolik času psaním článků. Jsou pro mne často velmi inspirativní, stejně jako naše osobní setkání.

Mgr. Michal Krutiš

Online marketingový stratég
www.krutis.com
Chci poděkovat za velmi přínosné konzultace při výběru grafiky pro náš nový e-shop. Při jeho přípravě nebylo moc času, po dokončení z nás spadl stres a já si až teď uvědomil, že bez Ondřeje by e-shop nebyl zdaleka tak dobrý, jak je. Takže ještě jednou díky!

Ivo Minařík

Redesignovali jsme náš web a přestože jsme byli spokojeni s jeho vzhledem a uživatelským dojmem, nevěděli jsme, jak vhodně uspořádat domovskou stránku. Pozvali jsme Ondřeje na konzultaci a krok po kroku nám poskytl cenné rady ohledně priorit. Jeho rady jsou neocenitelné, neváháme ho proto doporučit dále.

Jake Keeler

Chci vám velmi poděkovat a vyjádřit respekt za vaši publikační práci (web a připojený newsletter). Vámi publikované články jsou pro mne extrémně přínosné stručným a uceleným přehledem, dobrou ilustrací, příklady a hlavně, stálým podkládáním daty. Nikde jinde na českém internetu jsem na tento přístup nenarazil, v zahraničních serverech zatím nemám v CRO odzkoušené zdroje, které je dobré sledovat. Takže ještě jednou veliké díky za váš přístup, publikovaný obsah i jeho formu.

Pavel Jílek

Ondra je super. V jeho osobě se snoubí znalosti, zkušenost a šikovnost. Moji kolegové programátoři si jeho grafické podklady velebí, pěkně vymyšlené a dobře připravené. Často od kolegů slyším: „Co je to za podklady, proč jim to nedělal Ilinčev?“ Takže se už těšíme na další spolupráci s Ondrou :)

Daniel Tůma

Ondro, tvůj newsletter je jediný, který pravidelně se zájmem čtu. Baví mě tvůj styl psaní. Až se rozhoupeme (a budeme na to mít peníze), tak vím, za kým jít pro optimalizaci pro vyhledávače. Díky!

Jiří Martišek

www.posilovnawebu.cz
Ondřej je ideální CRO/UX konzultant pro naše klienty. Máme většinu klientů ze zahraničí a Ondřej je nejen nejlepší UX designér, co známe, ale jeho angličtina je na úrovní rodilého mluvčího. Veškeré prezentace klientům jsou profesionální a přesvědčivé, takže můžeme v klidu přihlížet, jak Ondřej prodává své řešení a získává si klienty na svou stranu. Děláme s ním již skoro 10 let a jsme čím dál víc nadšení.

Filip Koryčan

www.lucidcircus.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS