Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Ondřej Ilinčev — specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Ing. arch. Ondřej Ilinčev:
Ondřej nám svojí dlouholetou zkušeností a perfektními znalostmi pomohl nadesignovat odborný web HRvzory.cz. Výsledkem naší spolupráce je dvakrát navýšena návštěvnost za tři měsíce provozu a významné znásobení kontaktu s klienty. Ondřej je profesionál.

Marek Velas

S Ondřejem jsem pracoval při nesčetných projektech. Jeho práce je prvotřídní a vždycky ji dodá včas. Pokaždé jsem byl naprosto spokojen. Jednoznačně ho mohu doporučit pro jakýkoliv projekt.

Adam Trachtman

adam@lucidcircus.cz ~ 602 680 793
Ondřej nám přišel pomoct, když jsme byli v prekérní situaci. Na poslední chvíli nám grafik odřekl domluvenou spolupráci. Ondřej a jeho tým byli schopni se velmi rychle dostat do projektu, pochopit zadání a přijít s řešením. Dodali potřebnou grafiku s dodržením původního termínu, ale za třetinový čas. Impozantní. Díky tomu jsme s Ondřejem zahájili dlouhodobou spolupráci. Řešení od Ondry jsou založené na podrobné analýze, tohle je nejcennější část služby, kterou poskytuje. Mezi další výhody patří: dostupnost pro malé neplánované úkoly, osobní přístup a komunikace přímo s klientem, kompletní dodání včetně následné spolupráce s programátory. Rozhodně doporučuji Ondru všem, kdo chtějí design zaměřený na konverze a výkon!

Salvatore Salpietro

CTO and Head of Product and Technology
www.isebox.com
S Ondřejem jsme spolupracovali na mnoha projektech - od návrhu transakčních emailů, ladění UX našich e-shopů, až po high-level konzultace při spouštění nového e-shopu. S odbornou úrovní spolupráce i Ondřejovým přístupem jsem byl vždy spokojen.

Petr Bažant

Ondřej k nám přišel jako specialista na design. Všechno, čeho se dotkl, se proměnilo ve zlato. Konzistence, čisté linie, přesvědčivá prezentace – bylo okamžitě jasné, že je to jeden z nejlepších designérů, se kterým jsem měl tu čest pracovat. Kromě toho je i sympatický, flexibilní a velmi profesionální. Ondřeje vřele doporučuji.

David Broderick

Project Manager
S Ondřejem spolupracuji již několik let. Jeho odborné tipy a zkušenosti v oblasti optimalizace webů a email marketingu, které promítá jak do svého blogu resp. newsletteru, tak do individuální konzultační činnosti, jsou opravdu hodnotné. Už jen čtením Ondřejova newsletteru může každý profesionál (ať firma či freelancer) posunout svoji profesní online prezentaci a/nebo online prodej o velký kus dopředu. Nicméně největší hodnotu mají samozřejmě jeho individuální řešení šitá na míru. Spolupráce s Ondřejem byla a je, jak pro mě či pro moje klienty, nejen neskutečně efektivní a poučná, ale je také profesionálně vedena (vždy dodrženo smluvené i termíny atp.). Pokud se rozhodnete, že chcete mít nejen pěkný, ale také z hlediska prodeje funkční, web, pak neváhejte investovat do konzultací s Ondřejem – tato investice se vám velmi rychle vrátí.

PhDr. Petra Drahoňovská

kariérový kouč a lektor, designér kariérových aplikací a projektů
www.petradrahonovska.cz ~ info@petradrahonovska.cz ~ 724 889 664
Spolupráce s Ondřejem je pro Annonci přínosná z mnoha stránek. Primárně zvýšení tržeb našeho webu, skvělé UX, neustálé zlepšování našich znalostí a v neposlední řadě Ondrova osobnost skvěle zapadla do našeho týmu.

Lenka Černá

CEO
www.annonce.cz ~ 777 632 593
Rozhodli jsme se po letech pro komplexní redesing e-shopu. Návrh grafika ale vyvolal spoustu otázek a neshod v tom, jak by měly být nové stránky uspořádány. Nedokázali jsme se sjednotit na tom, co by mělo být správné řešení, a tak jsme se rozhodli vyhledat odbornou pomoc. Ondřej si e-shop prošel, prodiskutoval s námi stávající stav a vypracoval analýzu a wireframe.

Michal Mrlina

www.kronium.cz
Lukáš Pítra
UX je pro mne dlouhodobě tak trochu blackbox. Už léta je pro mne obtížné zorientovat se v tom, co je dobrá práce a co špatná, proč by se něco mělo dělat, jaká stojí hodnota za nekonečnými analýzami a stohy nesrozumitelných PDFek. Alespoň taková byla moje zkušenost s českými UXáky, než jsem si vyzkoušel spolupráci s Ondrou. Budu stejně přímý a k věci, jako bývá Ondra a nabídnu vám 5 slov: lidskost, srozumitelnost, spolehlivost, praktičnost, účinnost. Zkrátka plně doporučuji pro projekty drobné a zdánlivě banální i pro ty velké a složité. Zkusili jsme si spolu obojí a máme výsledky.

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS