Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Zícha > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Zícha — specialista na PPC, AdWords, Sklik a marketing na sociálních sítích

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ondřej Zícha:
Spolupráce s Ondřejem na nastavení AdWords a Sklik reklamy pro naši firmu se zdravou výživou dopadla výborně. Spolupracujeme již více než rok. Rychlá a efektivní komunikace, stejně tak i samotné nastavení kampaní včetně různých seznamů remarketingu. Velmi ochotný a zároveň profesionální přístup.

Vašek Raiser

majitel společnosti Biovara.cz
www.biovara.cz ~ vasek.raiser@volny.cz ~ 608 704 883
Ondřej nám spravuje AdWords, Sklik i Facebook. Naše spolupráce trvá již osmý měsíc a všechny tři účty se někam posouvají. Oceňuji zejména novinky a pokročilé nastavení v účtech jako např. remarketing, video kampaně a video remarketing. Jednou za měsíc si zavoláme přes Skype a probereme, co se v účtu odehrálo a na čem se bude pracovat následující měsíc.

Ing. Jan Petr

CEO ve Vitalvibe.eu
www.vitalvibe.eu ~ jan@vitalvibe.cz ~ 777 15 66 77
Ondřeje mohu jen doporučit. Spolupracujeme více jak 2 roky a doufám, že ještě nějakou tu dobu naše spolupráce potrvá! Díky

Alejandra Marroquin

Co-Owner / Creative director ve společnosti Arquitectura & Diseno Interior
www.facebook.com/alejandramarroquinarqui… ~ amarroquin.arquitectos@gmail.com
Pan Zícha nám založil a spravuje AdWords u našich šesti webů: (www.karpex.cz, www.albumshop.cz, www.fotoramy.cz, www.fotoalbumy-fotoramy.sk, www.fotoramy-clipy.sk, www.re-books.cz). Oceňuji jak propojení AdWords a Google Analytics, tak A/B testování reklam ve všech našich účtech. S prací jsem spokojen. Mohu doporučit.

Karol Píry

ředitel společnosti KARPEX Bohemia, s.r.o.
www.albumshop.cz
Základními rysy spolupráce s Ondřejem jsou spolehlivost, rychlost a kreativita. Co si domluvíme, to udělá. Udělá to rychle a dobře. A navíc se nebojí zadání pozměnit, abychom dosáhli lepšího výsledku za (přinejhorším) stejné peníze. Raději ho nebudu moc víc doporučovat, aby na nás měl i v budoucnu čas a kapacitu ;)

Jan Ferjenčík st.

provozovatel e-shopu LAMIČKY
www.lamicky.cz ~ jeff@lamicky.cz ~ 722 535 533
Naše cestovní kancelář se specializuje na zájezdy po zemích EU. Ondřej přesně zacílil na naši cílovou skupinu mladých lidí se zájmem o netradiční cestování a již během prvního měsíce se nám díky AdWords naplnil celý další autobus mladých lidí. Takže Ondřeje jednoznačně doporučuji.

Alex Ilyash

Managing director
www.eurotrips.cz ~ info@eurotrips.cz ~ 776 775 008
Pana Zíchu jednoznačně doporučuji. Nastavoval nám retargetingové seznamy v našem Sklik účtu. Již během prvního měsíce tvořil retargeting 44 % všech konverzí v Skliku.

Ing. Ladislav Halouzka

ředitel obchodu Obchod-boty.cz
www.obchod-boty.cz ~ info@obuvhalouzka.cz ~ 777 882 066
Naprostá dlouhodobá spokojenost! Komunikace, rychlost, vysvětlení, plnění limitů atd.

Mudr. Jan Rigo, Csc

CEO LevandeExport Limited
www.fashion4vip.org ~ levandeexport@seznam.cz
Výkonnostní marketing je v rukách Ondry opravdu zaměřený na výkon. V onlinu se pohybuje několik let a nasbíral mnoho zkušeností u nás i v zahraničí.

Barbora Zajptová

CEO MasakROI
www.masakroi.cz ~ bara@masakroi.cz ~ 774 775 201
Stručně a jasně řečeno: To, co bylo ve smlouvě, bylo v termínu splněno + jsme dostali ještě několik bonusů navíc (A/B test reklam, CPC experiment, dynamický remarketing). Děkuji a doporučuji dále.

David Menotti

Marketing Manager
www.cosmito.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS