Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Dvořák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Dvořák — tlumočník čínštiny, průvodce po Číně, fotograf Číny a bloger

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Bc. Pavel Dvořák:
Bc. Pavel Dvořák byl naším průvodcem po Číně a Nepálu v říjnu 2013. Jeho projev, chování a znalosti byly výtečné. I přes náročnou práci během celého dne nás každý večer zavedl do místní restaurace a pomohl nám s výběrem jídel. Práce s lidmi je náročná a Pavel skvěle zvládl i různé problémové situace. Všem doporučuji strávit dovolenou ve společnosti průvodce Pavla Dvořáka.

Anna ŠTEKLOVÁ

důchodce
Pavel má velmi dobrou znalost jazyka a místního prostředí. Je schopný organizátor a při tlumočení se chová velmi profesionálně.

Tomáš Kubín

Naše společnost využila služeb pana Dvořáka opakovaně a to vždy k maximální spokojenosti. Osobně oceňuji jeho disponibilitu a ochotu se přizpůsobit požadavkům klienta. Kromě perfektní čínštiny a schopnosti překládat různá zaměření (my požadujeme technickou terminologii) je důležité, že dokáže rozpoznat a odhadnout, co si čínský partner skutečně myslí – tato vlastnost „čtení mezi řádky“ je obzvláště důležitá v tak kulturně a obchodně odlišném světě jakým je pro nás Čína. Pavel Dvořák není jen pasivní tlumočník, ale přizpůsobil se prostředí, ve kterém žije a pracuje a to považujeme za jeden z jeho hlavních benefitů. V případě potřeby se na něj zase s důvěrou obrátíme.

Michal Gubár

projektový manažér společnosti KONŠTRUKTA Industry, a.s.
Pavla Dvořáka jsem poznal na zájezdu v Číně v září 2012, kdy nás provázel jihozápadní Čínou a plul s námi po Velké řece. Po celou dobu se o náš zájezd velmi pečlivě staral a věnoval se nám. Jeho největší starostí vždy bylo, zda jsme spokojeni s jídlem a s ubytováním. Po příjezdu na místo nového noclehu ze všeho nejdříve zajistil pro všechny účastníky nocleh a pak se vydal hledat místo, kde bychom se najedli a vždy velmi dobře vybral. Každé jídlo vhodně okomentoval, čímž nám usnadnil a zjednodušil výběr. S velkým zájmem jsme poslouchali jeho zasvěcený výklad o konkrétním místě (např. Velký Buddha, Ležící Buddha). Nezapomenutelné bylo jeho zaujetí Šanghají, kde nás s hrdostí upozorňoval na stavby slovenského architekta Hudeca. Po celou dobu zájezdu se nám velmi věnoval, čímž naše skvělé zážitky ještě umocnil.

Jiří Cikhart

728 486 183
S Pavlem jsme absolvovali nádherný zájezd Velký okruh Čínou v roce 2013. Jeho přístup, nasazení, osobní znalosti a schopnosti byly skvělé a podstatnou měrou přispěly k naprosté spokojenosti a nadšení z Číny. Je to profesionál znalý místních poměrů a navíc obrovsky lidský a přátelský s neustále pohodovým nastavením. Vřele doporučuji ke spolupráci.

Jaromír Pasker

lektor, kouč, poradce
jaromir.pasker@seznam.cz ~ 603 442 603
Profesionální přístup založený na velice přátelském přístupu. Odborná znalost pana Dvořáka je na vysoké úrovni jak po stránce běžné, tak i technické konzultace a tlumočení. Spolupracovali jsme společně na několika přejímkách materiálů v Číně. Doporučuji pana Dvořáka jako odborně znalého a seriózního partnera.

Jiří N.

inspektor
S Pavlem Dvořákem jsme absolvovali velmi pěkný zájezd Třemi soutěskami do Žlutých hor. Velkou zásluhu na tom, že se nám zájezd líbil, měl právě on, protože jeho znalosti o Číně a čínštiny jsou obdivuhodné. Díky Pavle!

Jaroslav Urban

jaroslav.urban@atlas.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS