Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kašpar > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kašpar — PR konzultant

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kašpar:
Od roku 2016 Pavel Kašpar spolupracuje s inEvidence, specializovanou poradenskou firmou pro zákazníky. InEvidence je britská společnost s pobočkami v Londýně, Mnichově, Singapuru a Kalifornii. Pavel Kašpar je naším cenným partnerem. Poskytuje nám velkou podporu při práci s klienty a koncovými zákazníky v České republice. Víme, že bude vždy pracovat profesionálně a efektivně.

Kate Hickson

Associate Director of inEvidence
www.inevidencecrp.com
S Pavlem Kašparem a agenturou KašparPR jsme začali spolupracovat v polovině února 2016. Před tím nás mediálně zastupovalo několik agentur, ale kromě slibů a nevalné ochoty se jim nijak zvlášť nedařilo značku NATURHOUSE prosazovat v médiích. Od února je tomu ale jinak. Každý měsíc nám vycházejí desítky mediálních výstupů v nejčtenějších médiích a díky tomu stoupá povědomí o naší značce. Navíc spolupráce s panem Kašparem a jeho týmem je příjemná a jsme vždy mile překvapeni smysluplnými a reálnými nápady, které mají jasný cíl a přínos.

Mgr. Jana Heřmánková

PR manager sítě výživových poraden NATURHOUSE
S Kaspar PR a Pavlem Kašparem, coby PR konzultantem, jsme se domluvili na zaštítění produktové a korporátní komunikace. Ačkoliv jsme v současnosti největší jihočeská webová laboratoř, pro rozsáhlejší PR komunikaci jsme se rozhodli poprvé v naší 17leté historii. Cílem je zviditelnit značku a pomoci tak k oslovení větších firem, které mají zájem o webové stránky a další online služby. Oceňuji rychlé pochopení našich primárních potřeb a spolehlivost. Za dobu spolupráce jsou výsledky dobré, až nad očekávání a s výkonem jsme spokojeni.

Tým Inizio.cz

webová laboratoř a online marketingová agentura
www.inizio.cz
Mateřská škola Semínko využívala služeb pana Kašpara od konce roku 2016. Jednalo se o konzultace a poradenství ohledně webových stránek a Facebooku, tvorbu mediálních výstupů, distribuce materiálů médiím, jak digitálním tak tištěným. Pan Kašpar s kolegy zorganizoval několik vysílání o školce v televizích a na internetových portálech. Díky panu Kašparovi jsme vytvořili vztahy s médii, které rádi budeme využívat i nadále. Načerpali jsme inspiraci a dostali mnoho dobrých rad do budoucna. Podařilo se nám rozšířit povědomí o naší školce mezi veřejnost, kterou by naše školka mohla zajímat, to jsou lidé, kteří hledají kvalitní a tak trochu jinou školku pro své dítě. S panem Kašparem a jeho týmem jsme byli (nadmíru) spokojeni a jeho služby můžeme vřele doporučit.

Mgr. Magdaléna Kapuciánová

ředitelka MŠ Semínko v Toulcově dvoře
www.msseminko.cz
Pavel a jeho tým nám úspěšně pomáhá komunikovat výhody programu Skutečně zdravá škola rodičům a veřejnosti. Díky jeho práci jsme vidět a slyšet.

Tomáš Václavík

ředitel programu Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz
Při výběru PR agentury jsme se rozhodovali na základě referencí, zkušeností, individuálního přístupu a kvality poskytovaných služeb. V našem výběrovém řízení zvítězila agentura Kašpar PR. Pan Kašpar nás přesvědčil především svým koncepčním přístupem, kvalitním týmem spolupracovníků a znalostí našeho, poměrně specifického oboru. Se službami jsme spokojeni. Kvalitní a příjemnou spolupráci postupně rozšiřujeme. Věříme v dlouhodobé partnerství.

Vedení České asociace franchisingu (ČAF)

www.czech-franchise.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS