Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kropáček > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kropáček — advokát a právní poradce pro podnikatele

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kropáček:
Řešili jsme vytvoření obchodních podmínek pro naše služby v oblasti tvorby webů a dostal jsem doporučení na advokátní kancelář Kropáček. Jelikož jsem neměl zatím žádné zkušenosti s právními službami, tak jsem se trochu bál, jak to bude probíhat a jestli tomu budu rozumět. Hned od začátku však komunikace byla úžasná a vždy, když jsem něčemu nerozuměl, tak mi to bylo v pohodě vysvětleno. Vznikly tak potřebné obchodní podmínky a další dokumenty. A i nyní, když se k nim něco potřebuji zeptat a nejsem si něčím jistý, tak vždy dostanu radu, kterou potřebuji. Spolupráci tedy můžu s nadšením doporučit.

Daniel Križák

tvůrce webů s úsměvem :)
www.websusmevem.cz
Služby této kanceláře vřele doporučuji. Obchodní podmínky pro e-shop nejsou snadnou záležitostí a rozhodně nestačí vložit nějaké univerzální. Děkujeme za vypracování a rozhodně v budoucnu služeb opět využijeme.

Michal Bečvář

specialista na výrobu sportovních dresů
www.trops-sport.cz ~ info@trops-sport.cz ~ 777 819 635
Je potěšující, že se i v dnešní době najdou slušní lidé a firmy, kteří pochopili, že s poctivostí se dá dojít daleko. Vaše pomoc byla nejen profesionální, ale také rychlá a nepředražená. Je obtížné vyznat se v právnických pojmech a upřímně, bez Vás a Vaší kanceláře bych ztratil hodně času a peněz. Komunikace s Vámi byla zároveň lidská a na profesionální úrovni. Vaše služby jsem již doporučil několika známým, kteří řešili podobný problém. Pokud bych v budoucnu opět potřeboval pomoc, rád se na Vás znovu obrátím. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně zdaru!

Radim Jakeš

terapeut TČM
www.korenyzdravi.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS