Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 3140 z celkem 51 doporučení prezentace Pavel Minář:
Co by se dalo na školení Google Apps od Pavla Mináře zlepšit? Vůbec nic mě nenapadá. Ale pravda je, že když jsme se dozvěděli, jak dlouho se budeme školit a ještě k tomu v sobotu, mysleli jsme, že bude nuda. Ale den neuvěřitelně utekl. Zaujal mě způsob školení, myslím tím zábavnou formu a lidský přístup školitele.

Marcela Heřmanská

Multitrans CZ s.r.o.
www.multitrans.cz
Přínos školení byl pro mne obrovský. Nejde ani o to, že mi Pavel Minář ukázal jak funguje Gmail, ale spíše o to, že mě naučil jak ho používat online a co všechno umožňuje.

Petr Komárek

www.komarek.eu ~ petr@komarek.eu
Dcera Pavla Mináře navštěvuje naši mateřskou školu. Pavel Minář je sympatický a pohodový tatínek, který výborně motivuje svoji dceru Klárku. Když jsme se jednou spolu zapovídali, nabídl nám pomoc s webem školy, a to formou sponzorského daru. Byla jsem velmi překvapena ochotou a odborností, se kterou k problému přistupoval. Kdykoliv jsme si sjednali schůzku, byl dokonale připraven a poradil, jak nejlépe problém vyřešit. Velmi nám pomáhá a my si jeho pomoci nesmírně vážíme. Děkujeme.

Věra Tihlaříková

ředitelka MŠ Synkova Brno
www.mssynkova.cz ~ info@mssynkova.cz
Bc. Tomáš Bloudek
Na školení Google Apps od Pavla Mináře se mi líbilo praktické zaměření informací, návaznosti na další aplikace a Android. Dále pak zábavné příklady ze života, které pomáhají zapamatování. Na školení panovala dobrá atmosféra, na jejímž vytvoření měl Pavel velký podíl.

Bc. Tomáš Bloudek

všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny a bytové rekonstrukce
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Co se mi na školení Google Apps líbilo? Spousta praktických informací, reakce na potřeby a otázky účastníků, všechno ukázané názorně, v praxi a s humorem. Navíc šikovné tipy na aplikace pro Android. Za mě super!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii
Mgr. Andrea Grigerová
S Pavlem jsme uspořádali pro naši neziskovou organizaci (RC Pastelka) 2 školení Google Apps. Školení byla perfektně provedena, obsahovala velké množství praktických informací podaných záživnou, až zážitkovou formou :) Pavlovi kromě rozsáhlých znalostí z IT nechybí ani smysl pro humor, dobré prezentační dovednosti a naladění se na vlnu a úroveň přítomných. Dozvěděli jsme se spoustu informací nejenom z tématu Google Apps. Jeho školení určitě stojí za to.

Mgr. Andrea Grigerová

lektorka a poradkyně pro tvorbu úspěšných prezentací v programu MS PowerPoint
Po návštěvě školení Pavla Mináře na Google Apps se mi otevřely nové možnosti pro rozvoj firmy. Domluvili jsme se proto na migraci a školení pro zaměstnance. Školení Google Apps proběhlo v profesionální a přesto přátelské atmosféře. Oceňuji také pomoc s aplikacemi a doprovodnými problémy, které se vynořily. Nyní všichni využíváme možnosti Google Apps a těšíme se na novinky, kterými nás Pavel zásobuje.

Lukáš Killar

Dimatex – specialisté na recyklaci textilu
www.dimatex.cz
Školení Google Apps od pana Mináře je zábavné, plné příkladů ze života a má přidanou hodnotu i pro pokročilé uživatele. Rozhodně doporučuji.

Patrik Šíma

CEO
cloud4work.cz ~ info@cloud4work.cz ~ 777 287 451
Pavla jsem poznal jakožto kolegu lektora firmy NetMail, kdy mne na setkáních lektorů od počátku oslovoval a inspiroval svou brilantní erudicí, přirozeným intelektem a geniálním smyslem pro humor – takový Monty Python v jedné osobě. Jelikož sám přednáším, obdivně doceňuji Pavlovy mistrné dovednosti se s nadhledem vcítit do aktuálně probíraného tématu či položeného dotazu, exkvizitně rozkrýt a analyzovat klíčové aspekty dané problematiky a velmi názorně a s uvedením adekvátních příkladů danou věc vysvětlit do přirozeného „docvaknutí“ a pochopení v souvislostech. Měl jsem to potěšení zažít Pavla na otevřeném školení Google Apps, jež pro mne bylo po odborné, metodické, pedagogické i psychologické stránce nesmírně přínosné a lidsky obohacující. Klobouk dolů, jednoznačně doporučuji a díky!

PhDr. Jiří Leipert, Ph.D.

katedra informatiky, Pedagogická fakulta UK, Praha
www.leipert.cz
Pavel Minář u nás migroval cca 30 lidí na Google Apps a zaslouží si za to rozhodně palec nahoru. Nejen, že se po technické stránce vypořádal s velmi komplikovaným IT prostředím a prakticky pro nás navrhl řešení na míru, ale projevil u toho také velkou dávku empatie a politického důvtipu. Ať už se jednalo o komunikaci s IT oddělením nebo následné školení zaměstnanců. Hlavní ale je, že se na Pavla dá i nadále spolehnout. Když se nějaké problémy objeví, nestrká hlavu do písku a ochotně je řeší.

Jan Kupčík

produktový manažer Zoner Photo Studio
www.zoner.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS