Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Miřejovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Miřejovský — webdesignér a grafik

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Pavel Miřejovský:
Robert Vlach
Pavel Miřejovský mi sám od sebe nabídl pomoc s úpravou responzivity portálu Na volné noze a přiložil testovací mobilní screeny i návrh CSS patche. Velice oceňuji jeho přístup i odbornost (patch funguje) a do budoucna se na něj rozhodně s podobnými problémy obrátím. Navíc je velmi přátelský a vstřícný, doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Daniel Dimitrov
Pavla Miřejovského jsme najali jako dodavatele k nově připravovanému webovému projektu s úkolem zajistit co nejrychleji responzivní verzi již připraveného designu tak, aby aplikace byla co nejlépe dostupná z různých mobilních zařízení. Spolupráce proběhla bleskově, ve vysokém standardu a bez jakýchkoliv potíží. Spolupráci s Pavlem proto vřele doporučuji a rozhodně nebudu váhat jej oslovit v budoucnu znova.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Hedvika Novotná
Pavel je nejen kreativní, rychlý, ochotný naslouchat klientovi, ale zároveň má velmi přátelskou a otevřenou povahu. Doposud jsme spolupracovali na tvorbě a údržbě webových stránek, firemních profilů na sociálních sítích, a na návrzích grafiky letáků, bannerů a newsletterů. Díky Pavlovým znalostem grafického softwaru a díky jeho výtvarnému cítění pro něj není problém tvořit grafiku pro nejrůznější projekty, ať už jde o návrh loga pro neziskovou organizaci, o vytvoření kompletního grafického vizuálu pro mezinárodní firmu či o profesionální velkoplošnou projekci, jakou je videomapping. Spolupracovat s Pavlem je vážně radost :-)

Hedvika Novotná

interiérová designérka
Spolupráce s Pavlem byl skvělý zážitek. Rychle pochopil co chci, přinášel nové nápady, byl flexibilní a přátelský. Vlastně nic nebyl problém. Výsledkem jsou nové webové stránky, z kterých jsem nadšená.

Martina Wolfová

www.wolfova.cz
S Pavlem jsme navázali spolupráci při realizaci kurzu tvorby webových stránek pro handicapované osoby. Od prvního okamžiku se ukázalo, že jsme našli toho správného lektora, který dokázal předat odborné znalosti individuálním citlivým přístupem lidem s limitujícími možnosti ovládání počítače. O to více jsme všichni ocenili vstřícný a přátelský přístup „našeho“ lektora. Děkujeme!

Patrik Zalmay

koordinátor PC kurzů, lektor & správce IT v NNO
patrik.zalmay@gmail.com
Pavel Miřejovský mi zpracoval graficky celé webové stránky a novou profesionální identitu (logotyp). Práce probíhaly velmi rychle a intuitivně. Sám se inspiroval mým zaměřením a zdařile se „trefil“. Po malinkých úpravách bylo vše rázem hotové k mé plné spokojenosti. Kdyby do budoucna bylo cokoliv potřeba, pan Miřejovský je pro mě jasnou volbou. Díky! :-)

Vlastimil Švingr

Acheta
www.acheta.cz ~ svingr@acheta.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS