Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Novotný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Novotný — konzultant online marketingu

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Bc. Pavel Novotný:
Hledali jsme vhodného dodavatele na vytvoření jednoduchého internetového obchodu za přijatelné peníze. Na základě referencí jsme vybrali ke spolupráci pana Novotného. S výsledkem jsme spokojeni a naše marketingová spolupráce probíhá dodnes.

Ondřej Smékal

jednatel
Analýza webových stránek nám pomohla definovat nové kategorie a rozšíření původních, velmi jednoduchých stránek. Doplněný obsah je velmi bohatý a zákazníci jsou spokojeni. Celkově jsem s vaší prací velice spokojená.

Jitka Burianová

obchodní oddělení
www.ilbagno.cz
Spolupráce byla velmi dobrá a spolehlivá. S prací na umístění našich webů ve vyhledávačích jsem byla spokojená. Cenila jsem si nových nápadů jak propagovat stránky a jak využít internetové reklamy. Přehledný byl i měsíční report dosažených výsledků. Spolupráci bych ráda doporučila.

Martina Vachelová

Managing Director
www.unitravelgroup.cz ~ martina@unitravelgroup.cz
Sháněli jsme firmu na redesign našich webových stránek a internetového obchodu. Na doporučení jsem kontaktovala pana Novotného a neudělala jsem chybu. Byly dodrženy termíny a sám nás urgoval o dodání podkladů. S výsledkem i s průběhem spolupráce jsme velmi spokojeni.

Zuzana Sloupová

jednatel
www.vid-el.cz ~ elstroem@vid-el.cz
Máme zájem o spolupráci v oblasti marketingových aktivit. Nyní se soustředíme na frontend webu. Jakmile dokončíme všechny aktualizace, Pavla oslovíme.

Alex Hall

DuFFS footwear
S Pavlem Novotným spolupracuji již přes šest let, což samo o sobě vypovídá o velké spokojenosti. První konzultace, neskutečně trefné rady při tvorbě webu a poté samotná tvorba -– vše velmi profesionální. Samostatnou kapitolou je marketing, reklama na internetu a SEO kvalita webu. Bez další nutné investice se náš web krátce po zveřejnění dostal na přední místa všech vyhledávačů. Doporučené PPC kampaně jsou kvalitní a přínosné. Pavel Novotný má velký přehled o aktuálním dění na internetu, v reklamě a v marketingu, proto naše spolupráce pokračuje formou konzultací a drobných úprav dodnes. Je to mladý odborník, na kterého se kdykoliv s důvěrou obracíme.

Markéta Salačová

www.salac.cz
Pan Novotný pracuje velmi profesionálně a pro naši firmu je velkým přínosem.

Milan Schirlo

MycoMedica.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS