Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Szabo > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Szabo — frontend kodér a programátor

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Bc. Pavel Szabo:
Perfektní spolupráce, 100% spokojenost. Práce odvedená dle dohody na profesionální úrovni a v domluveném termínu. Cena předem dohodnuta a dodržena, příště nehledám jinde a obracím se s důvěrou na @dixilocz. Děkuji Vám!

Lukáš Michovský

kuponka.cz
Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá komunikace. Všechny připomínky z mé strany byly vyslyšeny a vše se udělalo dle mých představ a požadavků. Doporučuji a už se těším na další moji spolupráci s DIXILO.

Taras Tary Povoroznyk

www.tarycamp.cz
Profesionální přístup. Bleskově rychlá komunikace a konstruktivní řešení požadavků i problémů. A nekonečné moře trpělivosti! Stavba webu by nakonec šla o mnoho rychleji, kdybychom my jakožto zadavatelé práce vykazovali stejnou úroveň nasazení a odezvy jako tady kluci z DIXILO. Jediná kritika tedy padá na nás samotné, protože jsme jednoduše nebyli připraveni. Za celé Speed Empire, děkujeme!

Daniel Fuglevič

www.speedempire.cz
Bezchybná spolupráce, ověřená na několika společných dílech - rychlost, spolehlivost, skvělá komunikace, operativní přístup - doporučuji!

Radim Suchánek

www.quizzy.cz
Spolupracovali jsme na několika projektech a spolupráce nadále trvá. Výborná komunikace a rychlost zpracování podkladů.

Kateřina Lébrová

koordinátorka projektů
www.hypermedia.cz
Pavel je velmi flexibilní člověk, který svému oboru opravdu rozumí.

Jan Brunec

www.webdevel.cz
S Pavlem spolupracuji už od roku 2008 a vůbec nemám důvod na tomto faktu cokoliv měnit.

Kamil Übelauer

krajinářský fotograf
www.ubefoto.cz
Pavel je rychlý, spolehlivý a umí dobře komunikovat. Sleduje také nejmodernější trendy, takže vám vždy dobře poradí. Vřele doporučuji.

Jakub Trpiš

www.uspesne.eu
Kvalitní práce na dvou projektech. U Pavla si nejvíce vážím jeho odbornosti, širokého záběru a konstruktivního přístupu.

Lucie Marková

www.test-learn.com
S Pavlem Szabo jsem v kontaktu od roku 2009. Neustále si drží vysoký kredit jak v jednání se zákazníkem, tak v přístupu prováděné práce. Vždy se snaží pochopit zákazníka a vejít se do jeho představ. Ne vždy to jde, proto jsem uvítal, že dokáže kvalifikovaně poradit a vysvětlit podstatu problému a co je nutné změnit. Jsem rád, že se začínají objevovat první vlaštovky opravdu solidních firem s perfektním přístupem k zákazníkům.

Ing. Zdeněk Lysek

www.zlysek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS