Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Kašpárek

Petr Kašpárek

webdesignér a kodér

Petr Kašpárek
Petr Kašpárek - logo

přes 5 let tvořím kvalitní weby na míru. Pomohu vám úspěšně prezentovat vaše podnikání na internetu a zjednoduším vaše firemní procesy webovými aplikacemi. Spolupracuji s profesionálními grafiky a odborníky na internetový marketing.

  • Webové stránky – Doporučím vám nejvhodnější řešení. Možná vám bude stačit jednoduchá vizitka, možná budete potřebovat pokročilejší web s vlastní administrací.
  • Webové aplikace – Zefektivním váš web šikovnými aplikacemi, např. rezervačními systémy, formuláři apod.
  • Kódování šablon – Máte vlastní grafiku? Převedu vám ji do HTML. Zvládám klasický, ale i responzivní design, díky kterému se váš web bez problémů zobrazí na jakémkoliv mobilním zařízení.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především v okolí Brna a Kyjova

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Kódování responzivní šablony pro klienta TINIT Technologies s.r.o. (Husky)Tesco receptyOlympijské nadějeKódování responzivní šablony pro eshop i-matrace.czKódování responzivní šablony jdemsepsem.cz
Zobrazit všech 20 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Petr Kašpárek
Sídliště za stadionem 1146/23
Kyjov (Jihomoravský kraj)
697 01
Mobil:602 304 683
Email:info@petrkasparek.cz
Web:www.petrkasparek.cz
Skype:Skype kasparekpetr
:76583651

Doporučení z první ruky

S Petrem Kašpárkem jsme spolupracovali na tvorbě webu pro našeho nového klienta. S dodaným výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Cením si zejména toho, že grafika byla nařezaná „pixel-perfect“, a že práce byla dodána bez chyb a ve sjednaném termínu. Na základě této zkušenosti jsme se mu rozhodli obratem zadat další zakázku, což se domnívám, je ta nejlepší reference.
Jan Ptáčník
provozovatel webu Adbros

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS