Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Múčka

Ing. Petr Múčka

3D grafik

Ing. Petr Múčka
Ing. Petr Múčka - logo

Profesionální 3D grafika se specializací na architektonické a produktové 3D vizualizace, zejména pak 3D modely automobilů, high-polygon modely produktů pro reklamní účely, architektonické vizualizace pro interiéry a exteriéry aj. To vše s možností práce na zakázku. Profesní motto: grafika jako zábava, každá nová práce jako výzva a možnost, jak se posunout o krok dál. Vysokoškolské vzdělání na Vysoké škole báňské v Ostravě. Dobrá znalost angličtiny. Odborná praxe od roku 2008 a dobré reference (viz ukázky práce).

Ukázky práce:

3D vizualizace domuVizualizace malého bytu3D model automobiluVizualizace hodinek DieselVestavné dílny
Zobrazit všech 39 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Petr Múčka
Předměstí 388
Strážnice (Jihomoravský kraj)
696 62
Mobil:775 720 621
Email:petr_mucka@centrum.cz
Web:www.visuart3d.cz
Skype:Skype petrmucka
Účet:1200170383 / 2310
:76673898 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Spolupráci s panem Múčkou mohu s klidným svědomím doporučit všem klientům. Jeho profesionální přístup je zárukou skvěle provedené práce. Zatím jsme s panem Múčkou pracovali na dvou projektech a v obou případech jsme byli s výsledkem velice spokojeni, a to nejen co se týče vlastního provedení 3D návrhu, ale také jeho nekomplikovaným přístupem, vstřícnou komunikací a stoprocentním dodržením termínů. Proto nebudeme ani v budoucnu váhat a na pana Múčku se rádi znovu obrátíme. Děkujeme za skvělou spolupráci.
Dagmar Chomová
Alfavaria Group s.r.o.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS