Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Nešpor > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Nešpor — osobní poradce, terapeut a konzultant v oblastech osobního rozvoje a spirituality

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Petr Nešpor:
Na Petrovi je znát, že je jeho život pevně zakotven. Snad proto dokáže vytvořit bezpečný prostor, ve kterém je možné mnohé otevřít a být v něm jako jedinečný člověk se svou jedinečnou cestou – což pro Petra rozhodně není fráze a při veškeré vzájemné komunikaci mě o tom vždy znova přesvědčuje – že mu jde tady a v tomto čase o mne jako konkrétního člověka. Dokáže pomoci nahlédnout na problém z mnoha perspektiv, ponechává maximální míru svobody, avšak dokáže zároveň vyslovit jasně svůj postřeh či názor. Setkání s ním mě nejen povzbudí a motivuje v práci na sobě sama, ale odcházím také s radostí, že jsem se mohla setkat s člověkem, který žije pravdivě a poctivě výzvy svého života. Velmi doporučuji.

Jitka Habernalová

pedagožka, nyní vedoucí knihkupectví
Vřele doporučuji Petra Nešpora. Známe se již mnoho let a mohu zaručit, že klientovi umí dát svobodu a skrze empatické naslouchání ho doprovázet na cestě a pomoci najít klíč k otevírání dveří, které je třeba otevřít a nedobývat se do dveří, které není třeba otevírat. Zkušenosti Petra Nešpora a získané kompetence dávají záruku kvalitní pomoci.

Josef Hurt

kněz, účastník výcviku a kamarád
www.Josefhurt.cz ~ padre@josefhurt.cz ~ 603 235 022
Osobní setkání s Petrem mě vždy potěší a povzbudí. Ale především mne vždy inspiruje - k tomu nezůstat lhostejný k mnoha věcem v mém životě i mimo něj. Dokáže mě vyslechnout a nabídnout svůj pohled na věc postavený na hlubokém základu zkušeností z vlastního života, studia i mnohaleté praxe. Vyslechne a povzbudí. A pokud má nějaké pochybnosti, netají se s nimi a vysloví je. Za celých 20 let, co se známe, pozitivně ovlivnil a stále ovlivňuje můj život jako málokdo. Ať už vlastním příkladem, radou, nebo novým impulsem, nápadem... Jsem rád, že jej znám a mohu jeho službu s čistým svědomím doporučit.

Lukáš Zajíček

Youth program coordinator
S Petrem Nešporem jsem strávila několik hodin svátostí smíření. Tou dobou jsem procházela velmi složitým životním obdobím, nejenom jako konvertita, kterému se život obrátil naruby, ale také ztrátou blízkého člověka. Při setkáních s Petrem jsem byla vděčná za jeho lidský přístup. Petr byl vždy dobře naladěn a celá svátost smíření se nesla ve svátostně příjemné atmosféře, která už sama o sobě byla uzdravující. Snažil se poctivě naslouchat a porozumět mým problémům, byť sám nebyl rodičem a už vůbec ne ženou. Petr Nešpor má rád lidi a chová se ke každému důstojně. Když mne žádal o malou referenci, svůj mail zakončil slovy: „Pokud by vám to ale bylo nějak nepříjemné, klidně to nechte plavat, na tom to nestojí. Pro mne je milionkrát cennější naše přátelství!“

Martina Jeřábková

Brno, Londýn
Petra znám jako kamaráda a kolegu již několik let. V minulých letech jsem několikrát využila jeho poradenství a musím potvrdit, že pravidlo „pět ku jedné“, o kterém píše, opravdu i praktikuje. Petr je výborný posluchač s laskavým slovem pro každého. Díky jeho letité praxi jsem se na něj mohla obrátit jak s řešením osobního rozhodování, tak i v otázce mezilidských vztahů na pracovišti. Uvažujete-li tedy, zda jeho poradenství využít, neváhejte. Věřím, že budete spokojeni, tak jako já.

Magdaléna Šrubařová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS