Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Antošová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Antošová, DiS. — projektová manažerka a konzultantka pro neziskové organizace

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Petra Antošová, DiS.:
Petra má skvělé komunikační dovednosti, které jí pomáhají při profesionálním řízení a vedení projektů.

Sameer Minj

Pepsico India Holdings Pvt Limited
Petra je perfektní manažerka i v těch nejobtížnějších situacích. Má vynikající komunikační schopnosti a před každým zásadním rozhodnutím si vyslechne názory všech zúčastněných. Díky ní se naše projekty posunuly výrazně dopředu, i když to ze začátku vypadalo, že to nepůjde.

Rudolf Koukol

Business Manager ve společnosti DBApparel
Petra se jako manažerka orientuje na detaily a pracovat s ní je čest. Mimo jiné je vynikající sociální pracovnice s bohatými zahraničními zkušenostmi. Její služby doporučuji!

Tissa Jayasekera

S Petrou jsem spolupracovala na různých projektech v oblasti globálního vzdělávání. Je velmi proaktivní, vždy se orientuje na cíl a klade velký důraz na detail. Do každého projektu vstupuje s entusiasmem a zvládá mnoho úkolů najednou.

Dagmar Goldmannová

vedoucí oddělení zahraničních projektů v ADRA, o.s.
Petra je velice pracovitá, zapálená a oddaná práci, kterou dělá. Dokáže si jít za svými pracovními cíli. Má vynikající schopnosti v oblasti programového/projektového managementu a široký rozhled a vhled, stejně tak jako bohaté zkušenosti v oblasti humanitární a rozvojové práce. Poznal jsem ji při práci v Adře v Indii, kde dokázala v rámci jednotlivých projektů výborně propojovat partnery a další relevantní aktéry. Je vždy pozitivně naložená a dokáže rozesmát i v těžkých podmínkách a za složitých okolností.

Prakash Thakur

programový manažer pro jižní Asii v organizaci ADRA
Znám Petru od roku 2009 když pracovala jako projektová koordinátorka v Adře. Spolupracovaly jsme spolu tehdy na evaluaci projektů v Indii a od té doby jsme spolu mnohokrát spolupracovaly na nejrůznějších dalších projektech. Tím posledním bylo partnerské hodnocení (tzv. „peer review“) o. s. Siriri. Petra se soustředila na podporu jejich práce s partnery ve Středoafrické republice. Petra je milý, vřelý člověk, se kterým je příjemné být a spolupracovat. Umí naslouchat. Zároveň se ovšem umí stavět čelem výzvám tak, jak přichází a je tím, kdo nalézá konstruktivní řešení. Osobně jsem ji již doporučila jako konzultantku několika organizacím jakožto experta pro oblast přípravy projektových žádostí, efektivity projektů a programů či vzdělávání.

Inka Píbilová

konzultantka pro oblast evaluace, efektivity a organizačního rozvoje
Petra je příkladem výjimečného rozvojového profesionála oddaného své práci. Má výborné interpersonální dovednosti a vyniká v oblasti participativního managementu. Svá rozhodnutí velice dobře zvažuje. Je strategicky orientovaná, má inovativní nápady a je vždy připravená naslouchat ostatním a pracovat v týmu. Je potěšením s ní spolupracovat a má toho hodně co nabídnout.

Hana Bendová

konzultantka pro oblast vzdělávání, příprava projektových žádostí a evaluace
Měla jsem to potěšení pracovat s Petrou v Etiopii pro Člověka v tísni. Pamatuji si ji jako velice pracovitou a zapálenou pro svou práci. Je velice organizovaná, efektivní a vysoce kompetentní ve svém oboru činnosti. Má výborné interpersonální a komunikační dovednosti. Je to inteligentní člověk s hlubokým odborným vhledem a sociálním cítěním. Plně se vždy soustředí na daný úkol, do kterého dá veškerou svou energii. Je velice silná v oblasti vytváření nových inovativních programů a transformace nápadů do projektových návrhů. Spolupráce s ní je potěšením i vzhledem k jejímu kolegiálnímu přístupu. Osobně ji mohu doporučit pro spolupráci, protože si jsem jistá, že její vhled bude velkým přínosem pro jakýkoliv projekt či organizaci.

Sonja van Reede

manažerka v MzN International Development Experts
Dominika Špačková
S Petrou spolupracuji na menších projektech skoro deset let. Petra je velmi precizní a spolehlivá. Jakoukoli věc, na které pracuje, odevzdá v té nejvyšší kvalitě. V osobním kontaktu je příjemná, ochotná a velmi vstřícná. A to nemluvím o jejím ohromném pracovním tempu a nasazení. Petra jede!

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Spolupráci s Petrou těžko vyjádřit slovy, slovy které ne vždy popíší to, co člověk cítí, ale pokusím se… Petru jsem poznal jednoho letního dne, když přišla k nám do kanceláře poradit, vytvořit a sepsat žádost o dotaci. Podání ruky, nabídka tykání a následná diskuze mi prozradily, že se jedná o ženu, která ví. O ženu, která nic nemusí popisovat zdlouhavým komentářem (který by mohl skrývat to, že neví), ale že jde rovnou k věci. O ženu, která umí formulovat myšlenky a to nejen do našeho jazyka, ale i do jazyka pánů a paní z ministerstev atd. Osobně velmi doporučuji spolupráci s ní, neboť se jedná o profesionálku po všech stránkách a též o člověka s velkým „Č“.

Karel Plechl

ředitel SIRIRI o. p. s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS