Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Antošová, DiS. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Antošová, DiS. — projektová manažerka a konzultantka pro neziskové organizace

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Petra Antošová, DiS.:
Spolupráce s Péťou byla skvělá. Nejprve rychle reagovala na naši poptávku, a protože jsme neměli přesnou představu, jaké výstupy z jednodenního sezení s koučem očekáváme, tak nás „postrčila“ správným směrem a doporučila nám způsob jak nad tím více popřemýšlet. Jen tak mělo jednodenní strategické plánování smysl a poskytlo nám výstupy, které pomáhají dodnes v běžné činnosti našeho malého a mladého sdružení. Spolupráci s ní vřele doporučujeme.

Iva Vančurová

Mezeňák o. s.
Spolupracovala jsem s Petrou v Adře, vedla jsem oddělení fundraisingu, ona oddělení zahraničních projektů. A spolupráce to byla skvělá. Petra je velmi precizní a zodpovědný člověk, oddaný své práci, s obrovským smyslem pro systém a maximální efektivitu. „Ne“ není odpověď, vždycky najde cestu a nenechá vás odejít domů, dokud společná práce nebude perfektní a hotová. Společně s Petrou prostě odvedete tu nejlepší práci.

Andrea Urbancová

asistentka generálního ředitele v Seznam.cz
Petra je zodpovědná a spolehlivá žena, která ví, co je to tvrdě pracovat. Je potěšením s ní spolupracovat. Dodržuje termíny, je precizní a má vynikající organizační a interpersonální dovednosti. V roce 2011 editovala pilotní verzi metodického materiálu pro učitele, který byl určen učitelům v České republice a v Indii. V roce 2012 pak hodnotila projekt zaměřující se na prevenci rasismu a xenofobie mezi studenty středních škol.

Romana Vylitlová

ředitelka vzdělávání, Multikulturní centrum Praha
Petra je tichá voda, která břehy mele – pozorně naslouchá zadání, rozvážně klade důležité otázky spojené se zakázkou, a když je vše vyjasněno, dá se do práce, za níž jsou v krátkém časovém horizontu vidět kvalitní výsledky. Na Petře si po pracovní stránce nejvíce vážím spolehlivosti a samostatnosti.

Jana Bělohlávková

metodička projektu Síť multikulturních otevřených klubů, Asociace středoškolských klubů České republiky o. s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS