Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

lektorka prezentačních, výukových a komunikačních dovedností

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

Chcete působivě mluvit na veřejnosti, účinně prezentovat sama sebe, zvládnout trému a zaujmout posluchače? Učím své klienty komunikační, didaktické a prezentační dovednosti. Nevyrábím mluviče nebo lektory podle jednoho vzorce, každé školení je vytvořeno tak, aby co nejvíce posílilo silné stránky konkrétního klienta. Vycházím přitom z klasického rétorického školení, z moderní didaktiky, komunikační psychologie a sociolingvistiky.

Dokáži otevřít silné introverty, zklidnit trémisty, usměrnit příliš rozjeté extroverty, identifikovat rušivé tzv. slepé skvrny projevu a komunikační zlozvyky. Naučím vás také účinné postupy zklidnění a zmírnění stresu.

Na rozdíl od tradičních učitelů rétoriky nepracuji jen s formou projevu, ale pomohu vám i s jeho obsahem. Sama jsem připravila stovky prezentací, napsala desítky konferenčních příspěvků a odučila tisíce hodin. Mohu vás tedy efektivně vést a směřovat už během psaní projevu, a to jak v češtině, tak i angličtině. Doladím s vámi klidně i anglickou výslovnost.

Strávila jsem více než dvě dekády sbíráním zkušeností v akademickém světě. Vystudovala jsem nejdříve jazyky, pak uměnovědu, získala jsem doktorát v oblasti teorie a dějin umění a kultury. Působila jsem na prestižních univerzitách v ČR a USA, přednášela na mezinárodních konferencích, hojně jsem vědecky publikovala. Také ale vím, co je vyhoření, hledání nové motivace a kariérní změna.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha, dohodou jižní Čechy

Kategorie katalogu:

S čím vám mohu pomoci?

  • Čeká vás důležité vystoupení před klienty, na konferenci či v médiích a chcete být dokonale připravení?
  • Potřebujete komunikovat svůj nápad či záměr a nedaří se vám zatím o něm mluvit s jistotou a dostatečně přesvědčivě?
  • Připravujete svůj první kurz a nevíte, jak strukturovat hodinu, jak učit a zapojit své posluchače?
  • Učíte už nějakou dobu a máte pocit, že vaše výukové metody potřebují nové impulsy? Hledáte supervizi a zpětnou vazbu?
  • Hledáte motivaci k dalšímu seberozvoji? Chcete se seznámit s nejnovějšími poznatky komunikační psychologie a sociolingvistiky a naučit se jich využívat?

Kontaktní informace

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.
Slovinská 623/23
Praha 10
101 00
Mobil:774 505 577
Email:info@petrahanakova.cz
Web:petrahanakova.cz
Účet:8000078453 / 5500 (Raiffeisen)
:04742125

Doporučení z první ruky

Petra mne připravovala na anglicko-italskou konferenci o umění druhé poloviny 20. století. Bravurně mi pomohla jak s přípravou samotného příspěvku v angličtině, tak s jeho prezentací, přednesem a čtením. Česky napsaný příspěvek pomohla jasně lehce formulovat v angličtině, tedy přeložit včetně odborných pojmů, nelehkých k překladu. Podařilo se jí najít výstižné dobře znějící formulace i jednotlivé odborné výrazy. Naučila mne jejich znění, výslovnost a navíc dodala sebevědomí při jejich přednesu. Vzbudila ve mně radost z angličtiny, ze znění jazyka, s kterým jsem měla dlouholetý problém. Přeprogramovala mou nechuť na potěšení se jej učit, sžít se s ním. Praktickými radami, jak odbourat nervozitu a stres, měla výrazný podíl na úspěchu prezentace. Petra má schopnost lehkou formou učit, také motivovat, vzbudit v druhém sebevědomí a hlavně potěšení z učené dovednosti.
Eva Bendová
historik umění

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS