Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Petra Nandrážiová

MgA. Petra Nandrážiová

copywriterka

MgA. Petra Nandrážiová

Chytám slova a tahám z nich významy. Jako kreativní copywriterka píšu reklamní texty pro rádio, monitor i tisk. Webovky, články, slogany, nápisy, posty, slovní mosty, prostě ťukání do klávesnice. Baví mě slovy skutečně oslovovat.

Dostanu-li volnou ruku, jsem spokojená a pohazuju si se slovíčky. Obklopí-li mě přísná pravidla, zkrotit svou oblíbenou nadsázku je pro mě výzva, a proto pro vás text také ráda vytvořím. Písmenka dokážu doplnit jednoduchou grafikou a fotografií, případně svou vizi přenesu na grafika profesionálního.

Vystudovala jsem obor Tvůrčí psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze. Hrátky s češtinou jsou mou velkou vášní. Prošla jsem si kancelářskou židlí v PR agentuře (EMC) i pohodlným fatboyem v agentuře zaměřující se na sociální média (Bistro Social). Nakonec jsem si pořídila židli vlastní, přenosnou. Začala jsem spolupracovat např. s Rádiem Beat nebo firmou Kratochvílovci. Pracovala jsem například pro značky Philips Lighting, Asklepion, Kratochvílovci, Dictador, Brixton Balls, AirJobs, Strongbow, Sunar, UPB, Lískový oříšek, Flying Dutch Promotion a další.

Ukázky práce:

Kratochvílovci – Facebook postKratochvílovci – Facebook postKratochvílovci – Facebook postKratochvílovci – Facebook postKratochvílovci – Facebook post
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

MgA. Petra Nandrážiová
Laténská 13
Praha 5
150 00
Mobil:721 283 367
Email:petra.nan@email.cz
:03306747

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS