Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Petra Ošlejšková

MgA. Petra Ošlejšková

grafická designérka a ilustrátorka

MgA. Petra Ošlejšková

Tvořím kreativní design a vektorové ilustrace a vašim produktům či myšlenkám dodám vizuální styl. V projektech ráda používám ilustrované a interaktivní prvky, bez problémů ale navrhnu i tradiční vizuální prostředky. Pracuji s emocemi, pozitivními pocity a příběhy.

 • Vektorové ilustrace – připravím ilustrované podklady, návody, infografiky, piktogramy, ikony, potisky oděvů atd. Ilustrace se dají použít k tisku, ale také digitálně. Můžete je nekonečně zvětšovat bez ztráty kvality.
 • Grafický design – navrhnu jakékoliv grafické materiály: bannery, letáky, katalogy, brožury, vizitky, pozvánky aj.
 • Design webových stránek a aplikací – zaměřuji se na uživatelskou funkčnost a dosažení plánovaného prožitku na straně cílového uživatele. Spolupracuji se zkušenými programátory, kteří obstarají chod projektů.
 • Animovaná videa – během několika desítek vteřin vám pomohou představit a přiblížit výhody vašeho produktu či služby potenciálním klientům. Zajistím grafický návrh, ilustrované podklady, profesionální voiceover a hudební podklad. Pomohu vám i s celkovou koncepcí videí, včetně scénáře.

Vystudovala jsem Fakultu výtvarných umění VUT Brno. Působím jako designérka holandského start-upu SalesChamp, kde pomáhám s grafikou a návrhem nových funkcionalit do stávajícího systému. Aktivně se vzdělávám v oblasti UX a jsem spoluorganizátorkou seminářů HUB #UX v brněnském Impact Hubu.

Ukázky práce:

Ilustrace inteligentního robota Maldi Colonyst společnosti BioVendorIlustrace pro microsite BioVendorIlustrace pro microsite BioVendorIlustrace pro Ústav geologických věd MUNI BrnoWeb a ilustrace k projektu Zachycování a ukládání CO2 – sdílení znalostí a zkušeností
Zobrazit všech 78 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • SalesChamp – stálá spolupráce v oblasti UX a UI designu
 • BioVendor – ilustrace pro microsite
 • NetSuite – pour féliciter
 • FEI Czech Republic – ilustrace, tvorba storyboardů
 • Folklorní soubor Pramínek Jihlava – tvorba a ilustrace digitálních kulis pro vystoupení
 • Ústav geologických věd Masarykovy univerzity v Brně – web a ilustrace k projektu Zachycování a ukládání CO2 – sdílení znalostí a zkušeností
 • Agile ICT – design k projektu Processnaut BPA
 • Výzkumné energetické centrum VŠB-TU Ostrava – UI design a ilustrace výukové aplikace Šlapací generátory
 • Knižní vydavatelství Barrister & Principal – ilustrace do knihy Přijdu za poledne. Miloš

Kontaktní informace

MgA. Petra Ošlejšková
Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno
602 00
Mobil:601 500 545
Email:petra.oslejskova@fixpix.cz
Web:https://www.behance.net/petraoslejskova
Facebook:Facebook petraillustration
LinkedIn:LinkedIn petraoslejskova
:29232929
DIČ:CZ29232929

Doporučení z první ruky

Petra nám v NetSuite dělala v šibeničním termínu infografiku, která popisovala poměrně složitý proces. Na začátku se výborně nacítila na naši situaci, trefně se doptávala, realisticky nastínila další průběh a jako profík nás postavila nohama na zem. S hrubým náčrtkem odcházela ze schůzky a už na druhý den poslala rozpracované návrhy + doplňující otázky. My se nestačili divit, jak jí to pálí a jak rychle reaguje. A to byl teprve začátek. V dalších připomínkovacích kolech přicházela s vylepšováky a reflektovala naše nápady. Perfektní, plynulá, zábavná spolupráce. A hlavně – výsledek slouží! Doporučuji všemi deseti.
Ondřej Jurička
NetSuite

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS