Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Pešková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Pešková — tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Petra Pešková:
Již pošesté se v tradičních prostorách Obecního domu a partnerských hotelech a restauracích konal světově unikátní festival Grand Jour de Champagne. Spolupráce s paní Petrou Peškovou se týkala konsekutivního tlumočení na samostatných degustacích určených pro odborníky a širokou veřejnost. Hlavní mediální hvězdou letošního champagne ročníku byl Arnaud Lallement, šéfkuchař dvoumichelinové restaurace L’Assiette Champenoise. S paní Peškovou se nám velmi dobře spolupracuje, oceňujeme zejména její terminologické znalosti z oboru, důslednou přípravu a celkovou profesionalitu. Její služby všem doporučujeme.

Markéta Křížová

account manager, KREKOM, s.r.o.
Mgr. Petra Pešková pro nás opakovaně tlumočila z anglického jazyka na odborných seminářích pořádaných naší asociací. Semináře se věnovaly například tématům dlahování v ergoterapii nebo ergonomickým technologiím. Paní Pešková vždy přispěla k úspěšné komunikaci mezi zahraničními lektory a českými posluchači. S její prací jsme byli vždy velmi spokojeni. Na každé tlumočení se svědomitě připravila včetně potřebné slovní zásoby a její tlumočnický výkon byl na vysoké úrovni. Pokud budeme potřebovat, rádi služby paní Peškové opět využijeme.

Jana Jelínková

Česká asociace ergoterapeutů
Petra Pešková pro nás tlumočila z anglického jazyka při floristických show pořádaných Holandskou květinovou kanceláří a také při televizní show s významným nizozemským floristou. Vždy jsme velmi ocenili její pečlivou přípravu, perfektní zvládnutí odborné terminologie, příjemné vystupování a profesionální tlumočnický výkon na pódiu i před kamerou. Její služby můžeme vřele doporučit.

Marta Hrušková

Ewing Public Relations, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS