Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Řehová

Mgr. Petra Řehová alias Oringle

ilustrátorka, výtvarnice a kreativní grafička

Mgr. Petra Řehová
Mgr. Petra Řehová - logo

Každý se pro něco narodí. Já se narodila pro pastelky. A proto vám ráda nakreslím jedinečné ilustrace a připravím grafiku, která není tuctová:

  • ilustrace do knih, časopisů i dalších publikací
  • návrhy plakátů, svatebních oznámení, pozvánek, diplomů, novoročenek
  • kreslený firemní vizuál od loga, bannerů, až po vizitky a dárkové poukazy
  • obrazy menších nebo větších rozměrů dle vašeho přání
  • výtvarné dekorace do soukromých i firemních prostor

Mému království vévodí motto: „Nejkrásnější pohled na svět je z hrotu pastelky.“

Zakládám si na jedinečném výtvarném projevu, pečlivosti a originalitě. Záleží mi na spokojeném klientovi, pro kterého ráda umělecky vystihnu a zhmotním jeho požadavky a přání. Kromě zakázek pro jednotlivce dlouhodobě spolupracuji mj. s projekty KulturaFM či Celé Česko čte dětem. Také jsem měla tu čest vytvořit přebal čajové krabičky pro SONNENTOR a ilustrovat pohádkovou knihu Zakletý zámek. Ukázky z mého portfolia najdete v galerii nebo přímo na mých webových stránkách, kde má své místo i můj profesně-osobní blog.

Status:

k vašim službám

Místo:

Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj)

Působnost:

celá ČR; osobně Frýdek-Místek a Ostrava

Kategorie katalogu:

Portfolio:

Pozvánka na akci Cesta za pohádkou ve Frýdku-MístkuNávrh čajové krabičky pro SonnentorIlustrace knihy Zakletý zámekGrafika pro projekt Rukama českých tvůrcůIlustrované PF pro Celé Česko čte dětem
Zobrazit všech 39 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Email:oringle@email.cz
Web:www.oringle.cz
:03764869

Doporučení z první ruky

S Petrou Řehovou spolupracujeme již 3 roky. Mimo jiné nám navrhla a zpracovala PF 2015, 2016, 2017 a např. plakát na Benefiční koncert Jarka Nohavici. Její grafické práce jsou jedinečné, mají charakteristický rukopis, jsou barevné, tématicky laděné, výjimečné. Petra má neuvěřitelnou fantazii a po zadání úkolu vytvoří svůj vlastní návrh, svou výtvarnou představu, která skvěle vystihuje přání zadavatele, ale vždy příjemně překvapí nečekaným nápadem. Umí navrhovat cokoliv, co se dá namalovat – od blahopřání, oznámení, plakátů, pozvánek, billboardů, obrazů, dekoračních předmětů, až po design celé svatby, návrhu značky či logotypů. Rozhodně doporučujeme navázat spolupráci s Oringlí :-)
Monika Škanderová
Celé Česko čte dětem, o. p. s.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS