Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Vachová

Petra Vachová

certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny a masáží

Petra Vachová
Petra Vachová - logo

Tradiční čínskou medicínou a masážemi obnovím rovnováhu ve vašem těle, vzkřísím váš životní elán a nastolím cestu k udržení zdraví. Čínské lékařství má skvělé výsledky i tam, kde klasická medicína selhává nebo je příliš jednostranně zaměřená.

  • Tradiční čínská medicína (TČM) – provedu podrobnou diagnostiku vašeho zdravotního stavu a zvolím vhodnou léčbu metodami TČM (fytoterapie, akupunktura…)
  • Shiatsu – japonskými masážními technikami uvolním napětí ve svalech, zlepším krevní oběh a obnovím vitalitu celého vašeho organismu
  • akupresura – stimulací akupresurních bodů vám uvolním zablokovanou energii, zharmonizuji svaly a celý pohybový aparát
  • reflexní terapie – jemnou masáží reflexních plošek na chodidlech a rukách povzbudím samoléčící schopnosti vašeho těla
  • masáže – klasickými, sportovními a rekondičními masážemi vás dostanu do pohody po velké tělesné nebo psychické námaze

Zakládám si na citlivém přístupu ke klientovi a precizní diagnostice. Mám přes 13 let praxe jako masérka, dokončené profesní vzdělání a mezinárodně uznávané certifikáty Tradiční čínské medicíny a masáží Shiatsu (Darja Shiatsu School, Praha); občas také přednáším. Provozuji vlastní ordinaci v Ostravě-Porubě.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; v týdnu jen Ostrava a okolí

Kategorie:

Společnost ~ Zdraví

Fotogalerie:

Čínská tlaková masáž prováděná kvalitním olejem s esencíAkupresura a masáž břicha při poruchách trávení a bolestechMasáž na odstranění bolesti zad a celkového napětíMasáž namáhané šíje a krční páteře z práce na PCMezinárodní osvědčení teorie a praxe japonských masáží Shiatsu
Zobrazit všech 36 náhledů této galerie >

Co je to Tradiční čínská medicína (TČM)

Tradiční čínská medicína je celostní léčebný systém starý tisíce let, který vychází z taoistických principů, a jehož ústřední teorií je teorie jinujangu a teorie pěti prvků. TČM je založena na precizní podrobné individuální diagnostice: zdravotní stav posuzuje celostně jako výsledek činnosti všech vnitřních orgánů a emoční zátěže a vedle nemoci bere v úvahu i celkovou konstituci pacienta a jeho zdravotní historii. Člověka vnímá v souvislosti s jeho okolím, vztahy, ročním obdobím, klimatickými faktory apod. Tradiční čínská medicína celostním přístupem obnovuje stav vnitřní rovnováhy v člověku a dokáže nejen vrátit pocit zdraví, ale pomáhá ho také dlouhodobě udržet. Na základě tradičních přístupů tak lze pacientovi léčbu zcela individualizovat, ušít ji na míru, což je jednou z příčin její mimořádné úspěšnosti. TČM lze využívat jako metodu preventivní k podpoře zdraví, v době kdy ještě nemoc diagnostikována není. Je i jemnou metodou vhodnou pro děti a starší pacienty. Zároveň je TČM účinná i v léčbě již rozvinutých nemocí a poruch. S léčbou samotnou jde vždy ruku v ruce dietetické poradenství a poradenství v režimových opatřeních tak, aby klient získal návod, jak si své zdraví dlouhodobě udržet. (Přejato z webu Komora Tradiční čínské medicíny.)

Kontaktní informace

Petra Vachová [ mapka ]
Porubská 549/18
Ostrava-Poruba
708 00
Mobil:604 723 600
Email:petra.vachova@gmail.com
Web:www.siacu.info
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype petra.vachova
ICQ:ICQ status 232516829
Účet:115 – 2020070267 / 0100 (Poštovní spořitelna)
:72974231 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jsem dobře postavený manažer a prožíval jsem velmi těžké období – nic se mi nedařilo, chyběla mi energie, ubíjela mě práce, rozchod s přítelkyní a antidepresiva. Odjel jsem pryč, kde jsem si uvědomil, že na sobě chci pracovat. Pak jsem se od známých dozvěděl o Petře Vachové. Už první návštěva mě přesvědčila, že s Petrou to bude to pravé. Nejprve jsme rozebrali můj aktuální stav a jeho příčiny. Poté jsem začal studovat doporučené knihy, z nichž jsem rychle začal chápat, proč se můj život prozatím odvíjel tak, jak jsem si nepřál. Pravidelné návštěvy u Petry mi psychicky velmi pomáhaly. Kombinace Shambaly, Reiki, Shiatsu, masáží, akupunktury, speciálně namíchaných bylinných směsí dle čínských receptur a lidský a osobní přístup Petry měly velmi rychlý účinek. Po několika týdnech jsem začal prožívat „nový život.“ Pochopil jsem, že vše si ovlivňuji svým myšlením a zapracoval jsem na tom. Po pár měsících jsem se transformoval do pozitivní, spokojené, aktivní a vyzrálejší osobnosti. Začal jsem sportovat, byl jsem tvořivější a našel jsem sebedůvěru a energie pustit se do nové a zábavnější práce. Komplexní přístup Petry je naprosto přesvědčivý a osobní, takže vám návštěvu u ní mohu doporučit z vlastní výborné zkušenosti. Dnes, kdy jsem v pohodě, docházím k ní stále na masáže a relaxační techniky, které výborně ovládá. Pokud máte jakékoliv potíže nebo deprese, rozhodně Petru oslovte.
Petr Ryba

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS