Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Vachová > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petra Vachová — certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny a masáží

Zobrazuji č. 4147 z celkem 47 doporučení prezentace Petra Vachová:
Jsem dobře postavený manažer a prožíval jsem velmi těžké období – nic se mi nedařilo, chyběla mi energie, ubíjela mě práce, rozchod s přítelkyní a antidepresiva. Odjel jsem pryč, kde jsem si uvědomil, že na sobě chci pracovat. Pak jsem se od známých dozvěděl o Petře Vachové. Už první návštěva mě přesvědčila, že s Petrou to bude to pravé. Nejprve jsme rozebrali můj aktuální stav a jeho příčiny. Poté jsem začal studovat doporučené knihy, z nichž jsem rychle začal chápat, proč se můj život prozatím odvíjel tak, jak jsem si nepřál. Pravidelné návštěvy u Petry mi psychicky velmi pomáhaly. Kombinace Shambaly, Reiki, Shiatsu, masáží, akupunktury, speciálně namíchaných bylinných směsí dle čínských receptur a lidský a osobní přístup Petry měly velmi rychlý účinek. Po několika týdnech jsem začal prožívat „nový život.“ Pochopil jsem, že vše si ovlivňuji svým myšlením a zapracoval jsem na tom. Po pár měsících jsem se transformoval do pozitivní, spokojené, aktivní a vyzrálejší osobnosti. Začal jsem sportovat, byl jsem tvořivější a našel jsem sebedůvěru a energie pustit se do nové a zábavnější práce. Komplexní přístup Petry je naprosto přesvědčivý a osobní, takže vám návštěvu u ní mohu doporučit z vlastní výborné zkušenosti. Dnes, kdy jsem v pohodě, docházím k ní stále na masáže a relaxační techniky, které výborně ovládá. Pokud máte jakékoliv potíže nebo deprese, rozhodně Petru oslovte.

Petr Ryba

Vždycky jsem si myslel, že dobrou masáž může udělat jen chlap. Petra mě přesvědčila o opaku. Opravdu ví, kde je potřeba zatlačit a síly na to má skutečně hodně. Na druhý den po Petřině masáži byla má záda v kondici jak nikdy předtím. Maximálně doporučuji!

Petr Rumpertesz

Už to bude skoro rok, co docházím k Petře na masáže a čínskou medicínu. Popravdě musím říct, že jsem měl velké zdravotní problémy a díky jejímu přístupu se začalo všechno zlepšovat. Dnes nedám dopustit na její diagnostiku a následné postupy a řešení mých zdravotních problémů. Všechno se krásně urovnává a zlepšuje. Nebojím se taky konstatovat, že se zvětšil můj potenciál. Co ještě dodat… děkuji!

Lukáš Hurník

Petře velmi děkuji za obnovu mého zdraví. Když to shrnu, pomohla mi s krční páteří, dlouhodobě nízkou imunitou i ucpanými dutinami. Bez ní bych byla stále na antibiotikách, nemocná a vyčerpaná. Nyní pokračuji v její doporučené léčbě a je mi výborně. Petra má velké znalosti a dobrou intuici, empatii, což vede k těm nejlepším výsledkům. Určitě doporučuji!

Ingrid Mánková

Celý život sportuji. A také stárnu a tělo si žádá své… Setkávám se proto často s různými typy masáží a masérů, měla jsem možnost vyzkoušet Ajurvédskou masáž na Srí Lance, sportovní v Řecku atd. Od doby, co jsem poznala Peťu, mi však přijde ztráta času i peněz chodit na masáž k někomu jinému. Za těch cca 20 let zkušeností s masážemi jsem nepoznala kvalitnější péči. U krční páteře a šíje přesně ví, kam sáhnout a zatlačit. Stejně tak ví, kam umístit baňku či kámen nebo jakou bylinu zvolit. Neustále na sobě pracuje. Je vidět, že ji práce baví a mě ta její práce baví také.

Melita Vodičková

mel.b@centrum.cz ~ 602 526 233
Chtěla bych poděkovat paní Petře Vachové za vyléčení bederní páteře. Dostala jsem od dcery k narozeninám dárkový poukaz dvakrát jednu hodinu akupunktury. Na rehabilitaci mi od bolesti nepomohly, ale paní Petra mě vyléčila. Už po první akupunktuře jsem cítila úlevu a po druhé bolesti vymizely úplně. Doporučuji každému, kdo má nějaké potíže, aby navštívil čínskou medicínu paní Petry Vachové. Je milá, pozorná a obětavá. Moc děkuji.

J. Kurusová

důchodkyně
Paní Vachová mi velice pomohla při mé nespavosti. Je velice milá, precizní a důvěryhodná. Při našem setkání jsem vždy měla dobrý pocit. Svou příjemnou energii šíří dál. Dnes spím jako miminko. Díky.

Jitka Rusková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS